سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

چگونه پسورد روی عکس و فیلم در آیفون بگذاریم ؟

 شاید برای شما هم این موضوع زیاد پیش آمده باشد که گوشی را در اختیار یکی از دوستانتان قرار دهید و نگران این باشید که پوشه Camera Roll یا همان پوشه عکس هایتان را باز کند . یا اینکه یک سری عکس خصوصی دارید و نمیخواهید داخل پوشه عکس ها باشد و در جایی دیگری با امنیت بیشتری ذخیره شود . نرم افزار Folde Lock مانند یک گاو صندوق امن عمل میکند که برای آیپد و آيفون ارایه شده است . میتوانید عکس , فیلم و سند را با خیال راحت در آن قرار دهید . در نسخه رایگان این نرم افزار میتوانید تا 1500 عکس و فیلم و 300 فایل صوتی و 300 فایل اسناد قرار داد .

علاوه بر امکاناتی که ذکر شد میتوانید یک دفترچه تلفن مخفی و کاملا شخصی , یک بروزر اینترنتی , ضبط صدا و ... را در این نرم افزار داشته باشید .

یکی از بهترین امکانات نرم افزار که میشود آن را به صورت برجسته بیان کرد : 

  • هر فردی که قصد ورود به نرم افزار Folder Lock را بدون پسورد داشته باشد عکس از وی گرفته میشود و شما تشخیص خواهید داد که چه افرادی قصد ورود به اطلاعات شخصی تان را داشته اند .

 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: رایگان
دسته بندی: کاربردی
بروز رسانی: 3 مارس 2016
نسخه: 3.1.0
حجم فایل: 25.1 مگابایت
زبان ها: English                                              
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 7 به بالا

 

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

گذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفون 

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

 گذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفونگذاشتن پسورد روی عکس و فیلم در آيفون

 

دانلود نرم افزار از اپ استور

 

تصاویر اپلیکیشن :

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location