سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

بدنتان را برای تشخیص سرطان پوست اسکن کنید!

یک خال جدید بر روی پوستتان پیدا شده است ؟ آفتاب سوخته شده اید ؟ یکی از نزدیکانتان دچار سرطان پوست شده است ؟ دانشگاه میشیگان نرم افزاری را طراحی کرده است که با آنالیز بدنتان و گرفتن 23 عکس از کل بدن تشخیص سرطان پوست را انجام میدهد . 

این نرم افزار از کاربر میخواهد تا 23 عکس از کل بدن تهیه کند و از این 23 تصویر به عنوان مرجعی برای آینده استفاده خواهد کرد . با این برنامه بسیار ساده و راحت میتوانید از ایجاد تغییرات در پوست مطلع شوید و از سرطان پوست مطلع گردید . 

مایکل سابل پزشک پزشک اصلی توسعه این نرم افزار گفته است :‌

عکسبرداری از کل بدن روشی کاملا شناخته شده در تشخیص تومورهای پوستی مراجعان در معرض خطر است... با این حال این روش به یک عکاس حرفه‌ای نیاز دارد، همیشه مطمئن نیستیم که کل بدن پوشش داده شده باشد و البته این کار می‌تواند دردسر ساز و خسته کننده نیز باشد. حال که بسیاری از افراد دوربین‌های دیجیتالی روی گوشی‌هایشان دارند، انجام این کار در منزل امکان‌پذیر شده است. "

 بنا به گزارش بنیاد سرطان پوست سالانه 2 میلیون نفر در آمریکا دچار سرطان پوست میشوند و این سرطان تبدیل به شایع ترین سرطان در این کشور شده است . در واقع از هر 5 آمریکایی یک نفر سرطان پوست دارد .

برنامه USSkinCheck این امکان را به شما میدهد تا ابتدا یک مبنا از پوستتان ایجاد کنید و سپس با استفاده از یادآوری های داخل برنامه همیشه و به طور منظم پوستتان را چک کنید . این نرم افزار رایگان میباشد .  

مشخصات عمومی برنامه

قیمت: رایگان
دسته بندی: پزشکی
بروز رسانی: 2 دسامبر 2012
نسخه: 1.2.0
حجم فایل: 20.1 مگابایت
زبان ها: English, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish
امتیاز: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد 
سیستم عامل مورد نیاز : ios 5 به بالا

 

مشاهده ویدیو تریلر برنامه :

 

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

 نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

 نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون نرم افزار تشخیص سرطان پوست در آیفون

 

دانلود نرم افزار از اپل استور

 

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location