سبد خرید خالی‌ست.
چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

نحوه استفاده درست از باطری آیفون اپل :

این مطلب مربوط به روشهای نگهداری باتری آیفون میباشد که با این روشها عمر باتری گوشی آیفون افزایش می یابد . باز هم میتوانیم مهمترین عاملی که باعث کاهش عمر باتری میشود را حرارت و دمای زیاد دانست . بهترین دما برای کارکردن و عمر مفید باتری آیفون بین 32 درجه تا 95 درجه میباشد . اینکه شما بدانید چگونه از آیفون خود استفاده نمایید تا عمر باتری آیفون شما افزایش پیدا کند حتما از موارد مهم و از دغدغه های شما میباشد . میتوانید به Setting بروید و از آنجا گزینه Battery را انتخاب کنید . در این قسمت دو گزینه وجود دارد که عبارتند از:زمان استفاده از آیفون که با برقراری اولین تماس این بازه زمانی آغاز و شامل موارد گوناگون مانند پیامک زدن،موسیقی گوش دادن و... میشود.گزینه دیگر نیز حالت standby میباشد و از زمانی که گوشی به طور کامل شارژ شده و از آن هیچ گونه استفاده ای صورت نگیرد محسوب میشود.

 

نحوه استفاده درست از باطری آیفون اپل

 

همیشه آیفون خود را به جدید ترین نرم افزارهای موجود آپدیت نمایید تا عملکرد باتری افزایش یابد شما میتوانید با اتصال به کامپوتر و توسط آی تونز و یا اگر سیستم عامل گوشی شما از ورژن iOS 5 به بعد میباشد میتوانید توسط اینترنت بی سیم آنرا آپدیت نمایید . آخرین ورژن حال حاضر آی او اس 9.3 میباشد . اپل همیشه در آپدیت هایش مصرف باطری را کاهش میدهد و باعث بهبود عملکرد باتری میشود . با توجه به روش های زیر در قسمت تنظیمات شما میتوانید عملکرد و عمر باتری را افزایش دهید .

  • اولین نکته در مورد روشنایی صفحه نمایش میباشد که اگر مقدار روشنایی صفحه نمایش را کم کنید میتوانید از مصرف بیشتر شارژ دستگاه جلوگیری نمایید.البته مد نظر داشته باشید که این نکات مربوط به آیفون های با سیستم عامل iOS5 به بعد میباشد . 

چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟

 

  • همچنین میتوانید push mail خود را در تنظیمات خاموش نمایید که تاثیر به سزایی در مصرف شارژ دارد . برای این کار به مسیر Setting >> Mail Contact And Calendar بروید و Fetch New Email را ببندید . 

چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟

 

  • همچنین به شما توصیه میکنیم که حتما اتوماتیک آپدیت گوشی را مانند شکل زیر خاموش کنید . 

چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟

 

  • از دیگر مسائل موثر سیستم موقعیت یاب گوشی است که تاثیر چشم گیری بر روی باطری داردو میتوانید از قسمت تنظیمات آنرا نیز غیر فعال نمایید.

چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟

 

  • در مناطقی که آنتن ندارید و یا  آنتن گوشی شما کم است میتوانید از حالت Airplane mode استفاده نمایید .
  • در مواقعی که از آیفون خود استفاده نمی کنید صفحه نمایش آنرا قفل نمایید زیرا با این حالت صفحه نمایش خاموش و از انرژی برای نور صفحه استفاده نمی کند ، این کار را به صورت Auto Locked انجام دهید یا توسط دکمه بالای آیفون خود انجام دهید . در قسمت Auto Locked گوشی شما به طور پیش فرض پس از 1 دقیقه صفحه نمایش را خاموش میکند.
  • همچنین در مورد استفاده از آیفون هنگامی که به طور 100%شارژ شد از آن استفاده نمایید و از این شارژ به طور کامل استفاده نمایید.
  • به مسیر Setting << General << Background App Refresh بروید و این گزینه را حتما برای استفاده بهینه باطری خاموش کنید . 

چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟

 

  • با رفتن به مسیر Settings > General > Accessibility > Reduce Motion افکت های گوشی را خاموش کنید .

چگونه از باتری آیفون خود بهتر استفاده کنیم ؟

 

امیدوارم این مطلب مفید واقع گردد .

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location