سبد خرید خالی‌ست.
آیا مولتی تسکینگ گوشی آیفون را ببنیدم ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مولتی تسکینگ گوشی آیفون : 

در ابتدا باید بدانیم که مولتی تسکینگ گوشی آیفون چیست ؟ 

مولتی تسکینگ یا انجام چند کار به طور همزمان یکی از قابلیت هایی میباشد که بر روی گوشی های اپل میباشد . مثلا فرض کنید که میخواهید همچنان که به موزیک گوش میدهید اس ام اس بزنید و مراحلی که در بازی انجام داده اید از بین نرود . حال سوالی که پیس می آید این میباشد که آیا نرم افزارهایی که در مولتی تسکینگ باز هستند به ضرر باطری گوشی میباشد یا نه و یا این نرم افزارهای باز باعث کند شدن سرعت گوشی میشود ؟

اولین چیزی که باید مد لحاظ قرار دهید این میباشد که شما از کدام نرم افزارها بیشتر و از کدام نرم افزارها کمتر استفاده میکنید . نرم افزاری های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام شاید در طول روز بیش از ده ها بار باز شود اما بازی مثل انگری بردز شاید در طول روز فقط 1 بار اجرا شود . 

 

مولتی تسکینگ گوشی آیفون

 

وقتی شما از یک اپلیکیشن با زدن دکمه Home خارج میشوید این نرم افزار به صورت فریز شده در مولتی تسکینگ نگه داشته میشود . بنابراین وقتی میخواهید همان نرم افزار را دوباره اجرا کنید بسیار سریع نرم افزار از قسمت مولتی تسکینگ اجرا خواهد شد . قابل ذکر میباشد که در این صورت استفاده از باطری و ذخیره آن بسیار بسیار ناچیز میباشد .

اما اگر نرم افزار را به صورت کامل ببندید باید دوباره نرم افزار از اول شروع به اجرا شود و این مستلزم گرفتن زمان بیشتر , باطری بیشتر و استفاده بیشتر از پردازشگر میباشد و نتیجه آن پایین آمدن سرعت میباشد . 

بنابراین ازبستن کامل نرم افزارهایی که از آنها به صورت مداوم استفاده میکنید خودداری کنید و نرم افزارهایی که کمتر استفاده میکنید را بصورت کامل ببندید.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location