سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

نرم افزارها و بازی های رایگان شده و تخفیف خورده آيفون و آیپد - 9 اسفند

لیست نرم افزارهای رایگان شده و تخفیف خورده تاریخ برای آیفون - آیپد - آیپاد تاچ :‌

شرکت های سازنده بازی ها و نرم افزارهای ایفون , آیپد و آیپاد تاچ معمولا در بعضی از مواقع محصولات خود را برای مدت زمان کوتاهی بصورت کاملا رایگان و یا با تخفیف بسیار مناسب ارایه میکنند . 

هدف از ارایه این بازی ها و نرم افزارهای رایگان توسط شرکت های سازنده آشنایی و جذب مشتریان نسبت به محصولاتشان میباشد . 

برای دانلود و نصب این نرم افزارها بر روی دستگاهتان نیاز به داشتن اپل دی دارید . چنانچه اپل آیدی ندارید پس از خرید اپل آیدی میتوانید این نرم افزارها را بصورت رایگان دانلود و نصب کنید . 

نکته :‌نرم افزار و بازی های معرفی شده برای مدت محدودی رایگان میباشند. بنابراین هر چه سریعتر نسبت به دانلود این اپ ها روی اپل آیدی تان اقدام کنید .

 

لینک دانلود قیمت تخفیف خورد قیمت اصلی اسم برنامه آیکون اپلیکیشن
دانلود نرم افزار از اپ استور  کاملا رایگان شده 2.99$  Toca Hair Salon Me  بازی رایگان اپل و آیفون 
این نرم افزار برای آیفون و آیپد طراحی شده است . یک سالن زیبایی موی سر با امکانات بسیار زیاد .  این نرم افزار جر نرم افزارهای آموزشی میباشد که با روشی متفاوت به کودکان آموزش اصلاح مو و ... خواهد داد . 
دانلود بازی از اپ استور  کاملا رایگان شده   6.99$ Kingdom Tales)Full) دانلود بازی رایگان برای آيفون 

این بازی برای آیفون و آیپد طراحی شده است . در این بازی شما با دو شخصیت دوست داشتنی Finn و شاهزاده خانم Dahla همراه میشوید و یک بازی ماجراجویی را مدیریت میکنید . داستان از این قرار است که خواستگاران ثروتمند و معروف زیادی به نزد پدر Dahala  می آیند و ... 

دانلود نرم افزار از اپ استور  کاملا رایگان شده  1.99$ +toDo  دانلود نرم افزار رایگان از اپ ستور
این نرم افزار مخصوص آيفون و اپل واچ طراحی شده است . همان طور که از نامش مشخص میباشد نرم افزار قدرتمند برای مدیریت کارهای روزانه و درست کردن یک برنامه روزانه و یادداشت ایده ها .  
دانلود نرم افزار از اپ استور  کاملا رایگان شده  14.99$  CLZ Comics  4.jpg 
این نرم افزار برای آیفون و آیپد طراحی شده است . تمامی آرشیو کتاب ها , موزیک ها و ... مربوط به دیتابیس خود را یک جا داشته باشید .  کاورها و ... به صورت خودکار به روز میشوند .
دانلود بازی از اپ استور  کاملا رایگان شده  0.99$  Polyphonic!   5.jpg
این نرم افزار برای آیفون و آیپد طراحی شده است . این بازی یکی جز برترین بازی های اپ استور بوده است . برای ساختن موزیک مورد علاقه تان به راحتی و بدون هیچ آموزشی بسازید . 

دانلود بازی نسخه آیفون

دانلود بازی نسخه آیپد

 کاملا رایگان شده  4.99$  Tales from the Dragon  دانلود بازی برای آیفون و آیپد 
این بازی در ۲ نسخه آیفون و آیپد طراحی شده است . یک بازی با گرافیک فوق العاده عالی در سبک Adventure میباشد . بازی از این قرار است که یک بار دیگر ارواح خبیثه در حال افزایش هستند و Mina Lockheart بار دیگر خدای ارواح Strix را شکست دهد .
دانلود نرم افزار از اپ استور کاملا رایگان شده 1.99$ Art Word Pro 3D 7_copy.jpg
این نرم افزار برای آیفون و آیپد طراحی شده است . این نرم افزار بهترین اپلیکیشن برای طراحان و هنرمندان است که برای تبدیل هنر و تصاویر خود به هنر دیجیتال مورد استفاده قرار میگیرد .