سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

لیست نرم افزارهای رایگان شده و تخفیف خورده 8 اسفند 1394

لیست نرم افزارهای رایگان شده و تخفیف خورده 8 اسفند 1394 برای آیفون - آیپد - آیپاد تاچ :‌

شرکت های سازنده بازی ها و نرم افزارهای ایفون , آیپد و آیپاد تاچ معمولا در بعضی از مواقع محصولات خود را برای مدت زمان کوتاهی بصورت کاملا رایگان و یا با تخفیف بسیار مناسب ارایه میکنند . 

هدف از ارایه این بازی ها و نرم افزارهای رایگان توسط شرکت های سازنده آشنایی و جذب مشتریان نسبت به محصولاتشان میباشد . 

برای دانلود و نصب این نرم افزارها بر روی دستگاهتان نیاز به داشتن اپل دی دارید . چنانچه اپل آیدی ندارید پس از خرید اپل آیدی میتوانید این نرم افزارها را بصورت رایگان دانلود و نصب کنید . 

نکته :‌نرم افزار و بازی های معرفی شده برای مدت محدودی رایگان میباشند. بنابراین هر چه سریعتر نسبت به دانلود این اپ ها روی اپل آیدی تان اقدام کنید .

 

لینک دانلود قیمت تخفیف خورد قیمت اصلی اسم برنامه آیکون اپلیکیشن
لینک دانلود بازی از اپ استور رایگان برای مدت محدود   4.99$  The Executive 1.jpg 
این بازی برای آیفون و آیپد طراحی شده است . در این بازی نبردی تمام عیار بین انسان ها و حیوانات مخصوصا گرگ رخ خواهد داد . شما در این بازی نقش مدیرعامل شرکتی را دارید که مورد حمله گرگ ها قرار میگیرد که باید شرکت را در مقابل این حکلات حفظ کند .    
لینک دانلود بازی از اپ استور رایگان برای مدت محدود   2.99$ Turbo Grannies   2.jpg
این بازی برای آیفون و آیپد طراحی شده است . یک بازی موتور سواری هیجان انگیز و فوق العاده زیبا که باید بهترین مسیر را برای زودتر به مقصد رسیدن انتخاب کنید .  
لینک دانلود بازی از اپ استو رایگان برای مدت محدود   2.99$  Abducted  3.jpg 
این بازی برای آیفون و آیپد طراحی شده است . یک بازی هیجان انگیز دیگر که دوستان شما در این بازی ربوده میشوند و شما باید برای نجات آنها تلاش کنید .