سبد خرید خالی‌ست.
عرضه سیری در سیستم عامل مکینتاش
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شاید به جرات بتوان گفت یکی از بزرگترین رویداد ها در عرصه تکنولوژی که در چند سال قبل توسط اپل ارائه شد ؛ اجرا کنننده فرمان صوتی بود ؛ که از سمت اپل ارائه و در آی او اس سیری نام گرفت.

این دستیار صوتی فوق العاده از لحظه ارائه روز به روز هوشمند تر میشد و نواقص آن برطرف میگشت تا رفته رفته به مرحله ای رسیده است که تقریبا هیچ پرسش شما را بی پاسخ نمیگذارد.

اگر کابر اپل بوده اید و آیفون دارید حتما برای یک بار هم که شده از این قابلیت فوق العاده استفاده کرده اید البته فهماندن برخی دستورات و درخواست ها به سیری با مشکل بزرگی که اکثر ما در زبان انگلیسی داریم کار دشواری است اما اگر این ایراد را که البته ایرادی از سمت ماست ؛  کنار بگزاریم استفاده از سیری واقعا لذت بخش است ؛ چرا که تصور کنید بسیاری از کارها نظیر تماس با دوستان ؛ تنظیم ساعت بیدار شدن از خواب ؛ اجرای موسیقی ؛ جستجو در اینترنت و ... همه فقط با یک فرمان صوتی انجام میشود و نیازی نسیت که شما هیچ کاری انجام دهید.

اما اکنون که چند ماه تا رویداد بزرگ اپلی یعنی ( WWDC  ( WorldWide Developers Conference بیشتر زمان باقی نمانده بازار شایعات اپلی بسیار داغ است و هر کسی با استناد به اخبار درز کرده ای در گوشه و کنار جهان شروع به گمانه زنی میکند ؛ که در این میان عرضه سیری در سیستم عامل جدید مکینتاش هم به چشم میخورد ؛ حال باید منتظر ماند و دید که واقعا این قابلیت عالی پا به سیستم عامل مکینتاش هم خواهد گذاشت یا خیر ! ما هم مانند شما منتظر این رویداد بزرگ اپلی (  WWDC ) خواهیم بود. 

 

siri

 

با NIC همراه باشد

 

آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location