سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

دریافت متن آهنگ های مورد علاقه شما با استفاده از MusixMatch

ای بابا ! باز که خواننده اشتباه خوند !!!

تا به حال برایتان پیش آمده که به آهنگی علاقه مند باشید و دوست داشته باشید هنگامی که موزیک در حال اجراست شما هم با خواننده همراهی کنید؟!

اما واقعا اگر متن یک آهنگ را حفظ باشید و همراه خواننده شروع به خواندن بکنید آن وقت گوش دادن به موزیک برایتان لذت بخش تر نخواهد بود؟

حالا تصور کنید که در حال خواندن و همراهی کردن با خواننده هستید که در اوج آهنگ ناگهان متن آهنگ را فراموش میکنید و کلمات اشتباه به کار میبرید ؛ احساس خیلی بدی است !!! نه !؟

حالا اگر همین اشتباه هنگامی اتفاق بیفتد که چند نفر هم در حال تماشا کردن شما هستند ؛ واااای !!!  این حس بد دو چندان میشود !!!

قبل از اینکه اینترنت به صورت امروزی فراگیر شود و نرم افزار های متعدد جای خود را در میان کاربران باز کنند انجام خیلی از کارها مثل همین دریافت متن یک آهنگ بسیار مشکل بود ! مثلا اگر کسی تمایل داشت که متن آهنگی را داشته باشد باید چندین مرتبه یک موزیک را اجرا میکرد و به وصوت قسمت به قسمت یادداشت برداری انجام میداد ؛ که خب کار سخت و کسل کننده ای بود.

اما در این پست قصد داریم نرم افزاری به شما معرفی کنیم که همین کار را برای شما به راحتی انجام خواهد داد.

نرم افزار MusixMatch : این نرم افزار یکی از بهترین برنامه ها در زمینه لیریک ( lyric ) یا همان متن آهنگ است ؛ که به صورت یک ویجت ( widget ) به قسمت Notification آیفون اضافه شده و هر آهنگی که اجرا میکنید متن آن را برای شما نمایش میدهد!

این نرم افزار هم قادر به نمایش لیریک موزیک های در حال پخش گوشی شماست و هم میتواند به آهنگی که برای آن پخش میکنید گوش داده و متن آن را برای شما نمایش دهد!

لازم به ذکر است که این نرم افزار به اینترنت نیاز دارد ( البته نه اینترنت پرسرعت ؛ یک اینترنت ضعیف هم برای اجرا کافیست )

دریافت نرم افزار MusixMatch از اپ استور

 

musixmatch.jpg musixmatch.jpg

 

 

 

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location