سبد خرید خالی‌ست.
آیا معرفی آیفون 5SE کار عاقلانه ای است؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

گفته می‌شود که در ماه مارس یک رویداد برگزار می‌شود که اپل در آن محصولات مختلفی از جمله آیفون ۴ اینچی را معرفی می‌کند؛ اما یک تحلیلگر با در نظر گرفتن اینکه این شایعه به حقیقت بپیوندد، آن را تصمیم عاقلانه‌ای نمی‌داند.

جین مانستر تحلیلگر Piper Jaffray ، فکر نمی‌کند که معرفی آیفون ۴ اینچی که گفته می‌شود آیفون ۵se نام دارد، در رویداد مارس کاری عاقلانه باشد. او فکر می‌کند که معرفی دو آیفون به صورت جداگانه از رواج محصولات بکاهد. علاوه بر این او معتقد است که آیفون ۵se که قرار است با سخت افزارهای قدیمی عرضه شود، زمانی که چند ماه بعد آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس معرفی شوند، بیشتر از رده خارج به نظر می‌رسد.

پس اپل باید چه کاری را انجام دهد؟ به گفته‌ی این تحلیلگر، اپل به جای این آیفون ۴ اینچی، تمرکز رویداد مارس را بر روی معرفی یک اپل واچ جدید که یک S در نام گذاری آن استفاده می‌شود، بگذارد. طراحی این ساعت شبیه به اپل واچ قبلی است اما با ویژگی‌های به روز شده، از جمله یک باتری بهتر. این تمرکز به اپل اجازی می‌دهد که بندهای جدید اپل واچ خود را نیز به خوبی در این کنفرانس رونمایی کند.

مانستر همچنین باور دارد که اپل یک نسل جدید از آیپد ایر را معرفی می‌کند، که شایعات مختلفی به عنوان آیپد ایر ۳ برای آن منتشر شده است. او می‌گوید که قاب دستگاه دوباره طراحی شده، از  Force Touch بهره می‌برد و با قطعات داخلی بهتر همراه است. او همچنین قرار دادن کانکتور هوشمند را برای آیپد ایر ۳ محتمل می‌داند ولی اشاره‌ای به ۴ بلندگو نکرد.

 با این حال شایعات رویداد بعدی اپل در اواسط مارس قوت گرفته است. آیا شما فکر می‌کنید که تحلیل جین مانستر صحیح است و یا اپل باید در همان ماه مارس این محصول را رونمایی کند؟

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location