سبد خرید خالی‌ست.
الگو برداری نکسوس از آیفون
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طبق گزارشات اخیر گوگل در پی پیدا کردن راهی برای الگو برداری از اپل است.

با این حال که نکسوس تحت نام گوگ وارد بازار میشود اما سخت افزار این گوشی توسط شرکت های هوآوی و ال جی تولید میشود و این شرکت ها در ازای تولید سخت افزار این گوشی اجازه درج نام تجاری خود بر روی نکسوس را را دارند.

گوگل تصمیم گرفته است همانند اپل با تولید کنندگان خود رفتار کند

مدیر عامل آلفابت، ساندرا پیچای، اشاره کرده است که دستگاه‌های آینده نکسوس ممکن است تنها نام گوگل بر روی آن‌ها درج شده باشد. این اطلاعات به نظر می‌رسد که باعث برخی ناراحتی‌ها در HTC گردد، کمپانی که در حال حاضر نکسوس ۲۰۱۶ را تولید می‌کند. در این داستان، هر چند از لحاظ مالی این امر می‌تواند یک فرصت عالی برای HTC باشد، اما از دست دادن نام تجاری بر روی این دستگاه می‌تواند باعث ضربه خوردن به برند این کمپانی شود. علاوه بر کمپانی‌های پیش تر ذکر شده، سامسونگ و موتورلا نیز جز شرکای گوگل برای تولید گوشی محسوب می‌شوند.

علاوه بر این که گوگل می خواهد تنها نام تجاری خود بر روی گوشی نکسوس باشد به دنبال راهی برای افزایش بودجه بازاریابی همچون اپل نیز می باشد. در گذشته نکسوس تنها گوشی بود که گوگل قابلیت های اندروید را بر روی سخت افزار قدرتمند این گوشی به نمایش می گذاشت.

گوگل در حال تغیراتی عظیم میباشد تا بتوتند درامد خود که بخش زیادی از آن از راه تبلیغات برای اپل کسب میشود را افزایش دهد .

مطمئنا با این تغییر روند گوگل باید موانع زیادی را پشت سر بگذارد، موانعی که اسم بزرگ همانند گوگل را پیش روی خود می‌بینند.

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location