سبد خرید خالی‌ست.
آیفون7شرکت اپل با ایربادهای حذف کننده نویزهمراه است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که در خبر های قبل راجب به آیفون ۷ و حذف جک ۳.۵ آن گفتیم و در جریان هستین بر اساس همین شواهد  به احتمال زیاد این درگاه از موبایل های آتی اپل حذف خواهد شد. در همین راستا، دوباره خبرهای متنوعی در مورد اینکه هدفون های بعدی این تلفن هوشمند چگونه خواهند بود نیز در گوشه و کنار فضای مجازی خودنمائی می کنند. از جمله این خبرها می توان به شایعات ساخت و عرضه ی ایربادهای بلوتوث و بی سیم با پورت های لاتنینگ اشاره نمود.

اما جدا از خبرهایی که تاکنون وجود داشته، به تازگی خبری نو منتشر شده که از آمدن نوعی EarPod با قابلیت حذف نویز حکایت دارد.

این خبر را Cirrus Logic که تامین کننده چیپ های صوتی برای ایربادهای کمپانی شرکت اپل و چند موبایل ساز دیگر است، منتشر نموده. مدیر عامل این شرکت، «جیسون رود» در مصاحبه ی اخیر خود در زمینه عایدی مالی شرکتش به این نکته نیز اشاره نمود که آنها در حال حاضر با یکی از بزرگ ترین مشتری های خود در حال تولید و توسعه تکنولوژی جدیدی هستند.

او همچنین وعده داده که امسال چندین محصول متنوع را تولید و روانه بازار خواهند کرد. «رود» با اینکه کاملا مراقب بود تا در مورد جزئیات این طرح حرفی بیان نکند و نامی را به زبان نیاورد اما همزمان پیغام خود را نیز در لفافه به گوش سرمایه گذاران Cirrus رساند.

او همچنین اعلام نموده حدود 76 درصد از تجارت این موسسه با شرکت اپل صورت می گیرد. از این رو می توان گفت آینده و سرنوشت آن نیز به این شرکت آمریکائی بستگی دارد.

بر اساس گزارشات موجود، شرکت تولید کننده ابزار صوتی در حال حاضر در زمینه تولید ایربادهایی که موسیقی را از طریق پورت لایتنیگ پخش کند با کمپانی اپل همکاری می نماید و به نظر می رسد ایرپادهای جدید قابلیت حذف نویز نیز داشته باشند

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location