سبد خرید خالی‌ست.
توافق شرکت اپل جهت پرداخت بخشی از سود خود به اریکسون
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که در جریان هستید شرکت اپل و شرکت اریکسون،غول تکنولوژی‌های مخابراتی و موبایل بر سر یک پتنت به توافق رسیدند. بر اساس این توافق شرکت اپل قرار است که بخش کوچکی از سود خود را به این کمپانی سوئدی بدهد.هنوزکمپانی اریکسون هیچ خبری را بابت این که چند درصد سودی که از این قرارداد ۷ ساله دریافت خواهد کرد نکرده است،

اما بر اساس تخمین بانک ABG Sundal Collier که در Routers منتشر شده است کمپانی اپل موظف است که ۰.۵ از سود حاصل از فروش دو محصول آیپد و آیفون را به این شرکت اختصاص دهد.

از آنجایی که در جریان هستید وجود این پتنت برای استفاده از تکنولوژی LTE ضروری است این چالش بین ۲ کمپانی از ساله ۲۰۱۲ باقی مانده بود. شرکت سامسونگ از ساله ۲۰۱۴ موافقت خود را برای پرداخت هزینهٔ استفاده از این پتنت را اعلام کرد اما اپل به دلایلی شرکت اریکسون را متهم کرده و از این کمپانی شکایت کرده بود. ولی با گذشت تقریبا حدود ۴ سال شرکت اپل وشرکت اریکسون با مذاکرات با هم به نتیجه رسیدند و با هم به توافق رسیدند  و تصمیم به ارائهٔ نسل جدید تکنولوژی 5G گرفته اند.به گفته شرکت اریکسون تصمیم شرکت اپل یکی از بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم در جهت پیشرفت این کمپانی می باشد.

نظر شما چیست؟آیا این توافق در بهبود به کیفیت شرکت اپل دارد؟

آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location