سبد خرید خالی‌ست.
نمایشگرهای باریکتر و کیفیت بالاتر در تکنولوژی جدید اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شایعاتی مبنی بر این که اپل اخیرا فعالیتهای بیشتری بر روی بخش نمایشگرهای لمسی خود داشته است،همانطور که در جریان هستید قبل از معرفی آیفون جدید خبرها و شایعاتی به دنیای مجازی ورود پیدا می کند که برخی از این شایعات درست از آب در می اید و برخی دیگر خیر .

ولی به نظر میرسد بعد از عرضه‌ تکنولوژی 3D Touch، اکنون اپل بدنبال راهی هست تا به کمک نمایشگرهای جدیدش ،  سهم خود را دربازار تکنولوژی ارتقا دهد و نمایشگرهایی را تولید کند تا میزان نوردهی، ضخامت آنها و میزان مصرف باتری شان را بهینه شده باشد .

در همین راستا اپل به طور کاملا مخفیانه آزمایشگاهی را راه اندازی کرده است و در آن به طراحی و توسعه‌ تکنولوژی های جدید برای نسل بعدی نمایشگرهای خود میپردازد.

به گزارش خبرگزاری bloomberg، اپل آزمایشگاهی را در کشورتایوان ودر یکی از پارک های علم و فناوری راه اندازی کرده است که در آن بیش از ۵۰ مهندس زبده‌ این شرکت درحال تحقیق بر روی توسعه‌ تکنولوژی های جدیدی هستند تا بتوانند با استفاده از آنها، نمایشگرهایی باریک تر، با نوردهی بیشتر، شفافیت بالاتر و البته مصرف باتری بهینه تری برای نسل بعدی آی دیوایس ها تولید کنند.

ظاهرا اپل درحال اتمام کارهای ادارای برای خرید این منطقه‌ تحقیقاتی است و بزودی و به طور رسمی از آن رونمایی خواهد کرد. به گفته بازدیدکنندگان در نزدیکی پارک های علم و فناوری، اپل درحال طراحی و تغییر فضای داخلی ساختمان مربوطه است .

کارگاه مخفی اپل برای تولید صفحه نمایش

آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location