سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

بازی Temple Run 2 که دنباله‌ی موفق بازی افسانه‌ای Temple Run میباشد، این روزها بر روی دیوایس اکثر کاربران دیده میشود و به لطف گرافیک روان، کنترلرهای ساده و هیجان بالا، از آن دست بازی هایی است که اعتیادآور هستند و ارزش هر روز بازی کردن را دارند. به هرحال موفقیت و محبوبیت بازی Temple Run به حدی بود که توانست سری بازی های دویدن بی پایان را زنده کند و انبوه بازی های این سبک، بعد از آن عرضه شدند.

انتشار آپدیت جدید بازی جذاب و پر طرفدار Temple Run 2

حال بعد از مدت ها آپدیت جدید بازی Temple Run 2 منتشر شده است که در آن کاربران به دنیای یخ زده سفر خواهند کرد. در ورژن ۱.۱۹ کاربران پای به سفری خواهند گذاشت که هیجان بالا در سرمای آن یخ میزند و هیولای ترسناک بازی هر لحظه پشت سرتان است تا شما را در اعماق یخ ها محبوس کند!

انتشار آپدیت جدید بازی جذاب و پر طرفدار Temple Run 2

چندین لباس جدید، انواع موانع خطرناک یخی، مسیرهای لغزان، پرتگاه های بی پایان و سورپرایزهای ویژه، همه و همه جزو موارد جدیدی هستند که به این نسخه اضافه شده اند. Keith Shepherd، موسس گروه Imangi Studios که این بازی را توسعه داده اند گفته است که این نسخه، اولین سری از جهان های چهارگانه است که سال ۲۰۱۶ برای Temple Run 2 عرضه خواهند شد.

انتشار آپدیت جدید بازی جذاب و پر طرفدار Temple Run 2

اگر شما هم آیفون، آیپاد تاچ و یا آیپد با آی او اس ۶.۰ دارید همین حالا دست بکار شوید و این بازی رایگان را با حجم ۹۱.۲ مگابایت از اپ استور دانلود کنید..

انتشار آپدیت جدید بازی جذاب و پر طرفدار Temple Run 2

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location