سبد خرید خالی‌ست.
آیفون 6c و بدنه کاملا فلزی

خرید آیفون اپل

مدل های ارزان قیمت آیفون یا همان آیفون های رنگارنگ، برای اولین بار در نسل پنجم ظاهر شدند و آیفون ۵c اولین سنت شکنی اپل هنگام عرضه‌ی مدل های جدید بود. آیفون های ۵c که در کشور ما چندان هم ارزان قیمت نیستند، بیشتر به دلیل رنگ های متنوع و ظاهرشان مورد توجه قرار گرفتند و تعداد زیادی از آنها به فروش رسید.

حال طبق اخبار موثقی که از وبسایت TechWeb منتشر شده است، گویا اپل قصد دارد مدل جدید سری c را با نام آیفون ۶c در اوایل ماه فوریه‌ی سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه کند. گفته میشود این آیفون ها دارای صفحه نمایش ۴ اینچی خواهند بود و بدنه‌ی آنها هم بر خلاف انتظار، از فلز ساخته خواهد شد تا طراحی دلپسندتری داشته باشند.

 البته گفته میشود برای پایین نگه داشتن قیمت، اپل قصد دارد آیفون ۶c را بدون فناوری ۳D Touch روانه‌ی بازار کند. گفته میشود این گزارش از سوی منابع متعددی در زنجیره‌ی تامین قطعات اپل یعنی کارخانه‌ی Foxconn تایید شده است و بنابراین میتوانید تا حد زیادی بر روی آن حساب کنید. آیا به نظر شما آیفون ۶c با نمایشگر ۴ اینچی، بدنه‌ی فلزی، قدرت سخت افزاری مشابه آیفون ۶ و البته بدون فناوری ۳D Touch میتواند به یک محصول موفق تبدیل شود؟

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location