سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

معرفی نرم افزار PDF Expert برای مکینتاش

اگر شما اخبار و مطالب مرتبط با اپلیکیشنهای مک را پیگیری کرده باشید حتما مطلع هستید که برنامه PDF Expert اپ محبوب iOS برای مک نیز منتشر شده اما این انتشار چندان مورد توجه قرار نگرفته است ، چرا که باور عموم برای استفاده از فایلهای PDF ، بهره‌گیری از نرم‌افزارهای Adobe است ، البته این موضوع تا حدی منطقی به نظر میرسد اما زمانی که شما مجبور باشید که ماهیانه ۱۵ دلار برای امکانات این نرم افزار پرداخت کنید یا اینکه نسخه کامل آن را با مبلغ ۴۵۰ دلار خریداری نمایید حتما نظرتان عوض شده و احتمالا دنبال جایگزینی ارزان‌تر و صد البته با امکانات مشابه خواهید بود. حالا ما در این مطلب کوتاه سعی داریم تا جنبه های مهم این اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم.

نسخه حرفه ای PDF Expert برای مک

به لطف تیم Readdle نسخه مک PDF Expert دارای امکانات بسیار وسیعی بوده و در عین حال با توجه به ماهیت برنامه ، بسیار سبک و روان اجرا میشود.

این اپلیکیشن دارای قابلیت یادداشت برداری (Annotate) ،اضافه کردن متن دلخواه به فایل PDF ، برجسته کردن کلمات و جملات (Highlight) است.یکی از نکات برجسته ی این برنامه ظاهر و رابط کاربری ساده و هماهنگ با OSX El Capitan است.

نسخه حرفه ای PDF Expert برای مک

از جمله ویژگیهای دیگری که ما در حین کار با این نرم افزار با آن برخورد داشتیم ، امکان داشتن چند Tab همزمان و باز کردن چند فایل پی دی اف در آن واحد است ، این قابلیت به شما در انتقال متن از فایلی به فایل دیگر کمک شایانی میکند.وجود ابزارهای گوناگون در یک برنامه‌ی ویرایش PDF از اهمیت بالایی برخوردار است ، این نکته به وضوح در این اپ قابل مشاهده است ، با انتخاب یک Tools دلخواه در سمت راست برنامه یه نوار ابزار برای شما باز میشود که تمام امکانات جانبی ابزار مورد استفاده را به صورت واضحی در اختیار شما قرار میدهد.

نسخه حرفه ای PDF Expert برای مک

مواردی همچون ادغام چند فایل ، استفاده از مهر و نشانه گذاری متون ، اعمال امضا در یک متن رسمی ، ساخت و پر کردن فرم های تحت PDF و از همه مهمتر Share Sheet برای به اشتراک گذاری فایلهای تهیه شده با سایر برنامه ها ، همه و همه قابلیتهای ارزشمندیست که این اپلیکیشن نسبتا ارزان قیمت به کاربران خود ارائه کرده است.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location