سبد خرید خالی‌ست.
تولید محافظ صفحه هوشمند برای آیفون
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اگر شما هم دارای یک آیفون ۶ یا ۶ پلاس هستید و یا از سری ‌S آنها بهره میبرید، احتمالا متوجه شده اید که در برخی از نرم افزارها و بازی ها، دسترسی به دکمه ها یا سوئیچ هایی که در گوشه های بالای صفحه قرار دارند، بسیار سخت است و به هیچ وجه نمیتوان با یک دست به آنها دسترسی پیدا کرد.

 به تازگی شرکت Kollea با تولید یک محافظ صفحه‌ی هوشمند تلاش کرده است این مشکل را برطرف کند. این محافظ صفحه که مانند همه‌ی محصولات مشابه از نمایشگر آیفون تان محافظت میکند، بعد از نصب شدن بر روی صفحه، دو دکمه‌ی مجازی را در اختیارتان میگذارد که همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، به نقاط بالایی صفحه متصل شده اند و شما هر لمسی که بر روی دکمه‌ی سمت راست یا چپ انجام دهید، آن لمس در واقع بر روی گوشه‌ی بالای سمت راست یا چپ انجام میشود.

روش کار این محصول کاربردی و خلاقانه این است که از یک لایه‌ی رسانا با نوعی اتصال مخصوص استفاده میکند و پالس حاصله از لمس کاربر توسط این اتصالات به بالای تاچ اسکرین انتقال پیدا میکند و کاربر دیگر لازم نیست بالای صفحه را لمس کند و سختی را تحمل کند.

 تنی است که این محافظ صفحه‌ی هوشمند از طریق فروشگاه آمازون و با قیمت ۱۰ دلار برای آیفون ۶پلاس و ۶اس پلاس و البته آیفون ۶ و ۶ اس قابل خریداری است.

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

نیازی به این کار نیست ، فقط کافیه دوبار و پشت سر هم (درست با سرعت زمانی که دکمه ی هوم را فشار میدهیم تا لیست نرم افزار های در خال اجرا به نمایش درآید) روی دکمه ی هوم (البته بدون فشار دادن دکمه) انگشتمون رو بذاریم و برداریم. اونوقت تمام صفحه میاد...

نیازی به این کار نیست ، فقط کافیه دوبار و پشت سر هم (درست با سرعت زمانی که دکمه ی هوم را فشار میدهیم تا لیست نرم افزار های در خال اجرا به نمایش درآید) روی دکمه ی هوم (البته بدون فشار دادن دکمه) انگشتمون رو بذاریم و برداریم. اونوقت تمام صفحه میاد پایین و در دسترش قرار میگیره

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. ehsan
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location