سبد خرید خالی‌ست.
پیش بینی فروش 3 میلیون دستگاه آیپد پرو در فصل جاری
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بانک سرمایه گذاری RBC Capital Makets که یک موسسه‌ی کانادایی است، گزارشی را منتشر کرده که طی آن به تحلیل و پیش‌بینی تعداد آیپد پروهایی که اپل می‌تواند در سه ماهه‌ی منتهی به سال جدید میلادی به فروش برساند، پرداخته است.

بانک سرمایه‌گذاری RBC Capital Markets با انتشار گزارشی به پیش‌بینی وضعیت فروش آیپد پرو اپل پرداخته است. براساس اطلاعات ارائه شده در این گزارش، اپل در سه ماهه‌‌ی اول عرضه‌ی تبلت خود که در ماه نوامبر روانه‌ی بازار شده، سه میلیون دستگاه از این تبلت را به فروش خواهد رساند. براین اساس آر بی سی پیش‌بینی کرده که اپل هر ماه یک میلیون دستگاه از این تبلت را به دست کاربران خواهد رساند.

یکی از اهدافی که اپل با عرضه‌ی آیپد پرو در پی دست یافتن به آن است، افزایش فروش آیپد‌های این کمپانی است. در چند فصل اخیر گزارش مالی اپل همواره با یک فاکتور منفی همراه بوده که این فاکتور چیزی جز کاهش فروش تبلت‌های این کمپانی نیست. براساس گزارش مالی سه ماهه‌ی سوم سال جاری میلادی اپل، این کمپانی، فروش آیپد‌های اپل در فصل تابستان به کمتر از ۱۰ میلیون دستگاه کاهش یافته است. در حال حاضر اپل سه نسخه از آیپد‌های خود را به فروش می‌رساند؛ آیپد ایر و آیپد مینی برای کاربران معمولی و استفاده‌ی روزمره و آیپد پرو برای کاربران حرفه‌ای و کسب و کارها عرضه می‌شود.

آر بی سی مدعی است که اپل در هر دستگاه از آیپد پرو بیش از ۲۰۰ دلار سود به جیب می‌زند. در این صورت درآمد اپل از فروش آیپد پرو به بیش از ۲.۴ میلیارد دلار خواهد رسید که ۶۰۰ میلیون دلار آن سود خالص است. ارزان‌ترین نسخه‌ی آیپد پرو را می‌توان با پرداخت ۷۹۹ دلار خریداری کرد.

آیپد پرو از زمان عرضه با مشکلات عدیده‌ای دست به گریبان بوده که از جمله‌ی آن می‌توان به مشکلات در فرآیند تولید لوازم جانبی و خود تبلت اشاره کرد.

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 6,479,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 6,379,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location