سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

اپلیکیشن App Drawer یک لانچر مشابه اندروید

ادم می‌آید زمانی که از یک موتورولای XT720 اندرویدی استفاده میکردم، همیشه به ظاهر هوم اسکرین آی او اس علاقه داشتم و با استفاده از لانچرهای مختلف سعی میکردم ظاهر رابط کاربری اندروید را تغییر دهم. اما به هر حال آدمی همواره دوست دار تنوع است و خیلی از کاربران آی او اس هم علاقه دارند یک لانچر مشابه اندروید را بر روی آی دیوایس شان تجربه کنند.

اپلیکیشن App Drawer یک لانچر مشابه اندروید

اگر شما هم از این دسته از کاربران هستید، توییک App Drawer را از دست ندهید. این توییک که به تازگی در سیدیا عرضه شده است به کاربران اجازه میدهد تمام اپلیکیشن هایشان را در یک لانچر عمودی مشابه اندروید مشاهده کنند و دیگر خبری از ورق زدن نخواهد بود. البته این توییک یک خاصیت دیگر هم دارد و آن هم این است که کاربران میتوانند به سرعت، تمام اپلیکیشن هایشان را در یک صفحه مرور کنند و مدیریتی بر روی آنها داشته باشند.

اپلیکیشن App Drawer یک لانچر مشابه اندروید

بعد از نصب این توییک، آیکون مخصوص آن به هوم اسکرین اضافه میشود که با تپ کردن بر روی آن، کاربر وارد لانچر میشود و میتواند در دو تب “اپلیکیشن ها” و “مورد علاقه ها” ، آیکون تمام اپلیکیشن های دیوایس را مشاهده کند. همچنین در قسمت تنظیمات مخصوص این توییک در نرم افزار Settings، کاربران میتوانند تعیین کنند چه نرم افزارهایی نمایش داده شوند و چه نرم افزارهایی نمایش داده نشوند.

اپلیکیشن App Drawer یک لانچر مشابه اندروید

شما میتوانید توییک App Drawer را که توسط Guillermo Moran توسعه داده شده است، از سورس بیگ باس و با قیمت ۱.۹۹ دلار خریداری کنید. 

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location