سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

با Sidefari دو تب سافاری را هم زمان باز کنید

حالت Split View یکی از سه حالت مالتی تسکینگی است که اپل در آی او اس ۹ برای کاربران آیپد فراهم کرده است. این قابلیت تقریبا در اکثر نرم افزارها کار میکند به جز یک نرم افزار مهم و آن هم چیزی نیست جز مرورگر سافاری. به زبان ساده به هیچ روشی امکان ندارد از قابلیت Split View برای مرورگر سافاری بهره ببرید.

اما نرم افزار Sidefari که به تازگی در اپ استور قرار گرفته است، قرار است این نیاز را برطرف کند. این نرم افزار که تنها بر روی آیپد نصب میشود، به نوعی میتوان گفت از قابلیت های مربوط به Safari View Controller استفاده کرده است و به کاربر اجازه میدهد در کنار مرورگر سافاری، یک مرورگر دیگر با محیطی مشابه را داشته باشند و هر آدرس اینترنتی را که میخواهند، در آن باز کنند.

با Sidefari دو تب سافاری را هم زمان باز کنید

البته انتظار نداشته باشید که بتوانید از تمام قابلیت ها و امکانات سافاری در آن استفاده کنید زیرا هدف Francisco Cantu نیز از ابتدا این نبوده است که یک مرورگر مشابه سافاری را بسازد، بلکه او قصد داشته کاری کند تا کاربران بتوانند در آن واحد، دو تب مختلف را در کنار هم باز کنند و آنها را مشاهده کنند.

همچنین از طریق اکستنشن مخصوص Sidefari میتوانید لینک های داخل آنرا به مرورگر سافاری ارسال کنید. تاریخچه‌ی این نرم افزار نیز شامل ۵۰ لینک است و نمیتواند تعداد بیشتری را داخل خود نگه دارد. اگر علاقه مند شده اید که از امکانات نرم افزار Sidefari استفاده کنید،

میتوانید آنرا با قیمت ۰.۹۹ دلار از اپ استور خریداری نمایید.

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location