سبد خرید خالی‌ست.
جدایی مدیریت واحد iOS از شرکت اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در یک خبر تکان دهنده شاهد جدایی اسکات فرستال مدیر بخش iOS از اپل هستیم ، این خبر حاکی‌ از آن است که فرستال برای همیشه اپل را ترک کرده ، این خبر ، خبر خوبی برای دوستدارن تکنولوژی نیست چرا که آینده iOS از این پس نامعلوم میشود و معلوم نیست که اپل بعد از فرستال چه کسی‌ را در بخش iOS قرار خواهد داد

 اسکات فرستال

 

 اسکات فرستال

در این خبر‌ها به طور دقیق از علت این جدایی صحبت نشده اما به نظر می‌رسد پس از ارائه iOS ۶ و مشکلات مپ ، فرستال با اپل به مشکلاتی بر خورده‌اند تا آنجا که فرستال حاضر به امضائ نامه سرگشاده عذر خواهی‌ تیم کوک از مشتریان برای مپ اپل نشده.

حالا باید منتظر ماند تا دید اپل برای سال ۲۰۱۳ و ارائه iOS ۷ چه برنامه‌ای دارد؟ آینده آیفون و آیپاد و آیپد چیست؟

بعد از گذشت ساعات اندکی از ترک اسکات فورستال، خبرها حاکی از آن است که اسکات مجبور به ترک شرکت اپل شده است، به عبارتی دیگر اخراج شده است.ظاهراً این ماجرا سر درازی داشته و به این سادگی یک شخص بزرگی همانند اسکات احساس ناراحتی نمی کرده، وال استریت جورنال اخیراً از عدم توجه تیم iOS به ایده های بزرگ اساکات برای این سیستم عامل اشاره کرده است. پس شاید جذاب نبودن iOS 6 همین مسئله باشد، درگیری ها زمان عرضه ضعیف ترین سیستم عامل iOS یعنی iOS 6 به وجود آمد، عدم وجود امکانات زیاد و البته جدید، نیز در کنار آن مشکلات بزرگی همچون نقشه اختصاصی اپل. اگر واقعاً اسکات در این پروژه نقشه اپل، نقش خاصی داشت، حتماً با کمال میل نامه عذخواهی اپل را امضا می نمود. در این بین ظاهراً کسی از خروج وی ناراحت نشده، در عوض وظایف و سطح اختیارات جاناتان ایو و دیگران مدیران بیشتر شده است، به نوعی ترفیع درجه.

در این میان، Craig Federighi ، مدیر بخش OS X ، علاوه بر سیستم عامل مکینتاش، سیستم عامل iOS را هم به عهده گرفته است. حال باید ببینیم عدم وجود چنین شخص بزرگی که iOS را به مدت ۵ سال به جایگاه کنونی رساند، چه تاثیری می تواند بر اپل، بلاخص iOS و در کنار آن آی دیوایس ها داشته باشد.

کریگ فدری

thumb_e2dc343852dcc66e453f7f9901577ec5 جدایی مدیریت واحد iOS از شرکت اپل
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location