سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

انتشار آپدیت جدید وایبر و اضافه شدن امکانات جدید

روزگاری در حدود چند ماه پیش، کسی حتی از وجود تلگرام هم خبر نداشت و یک آیکون تلفن بنفش رنگ بر روی تلفن همراه و تبلت اکثر کاربران ایرانی جا خوش کرده بود. این نرم افزار که بعد از مدتی با اختلالاتی همراه شد و سرعت آن به مرور پایین آمد، وایبر نام داشت و مهاجرت کاربران ایرانی به صورت دسته جمعی از آن به تلگرام، هم رده‌ی بزرگترین مهاجرت های تاریخ بشری قرار میگیرد!

اما مدتی است که علاوه بر بالا رفتن سرعت، وایبر تلاش کرده است امکانات جدیدی را به خود اضافه کند بلکه با این امکانات بتواند بار دیگر دل کاربران را بدست بیاورد. در آپدیت جدید وایبر که چندی پیش منتشر شده است، قابلیت های جدید کاربردی زیادی به آن اضافه شده است که مهمترین آن را میتوان قابلیت پاک کردن پیام های ارسال شده برای دیگران نامید.

حتما برای شما هم پیش آمده است که پیام یا تصویری را برای مخاطب یا در گروه اشتباهی ارسال کنید، حالا این قابلیت جدید وایبر که تنها در این شبکه‌ی اجتماعی قابل استفاده است، به شما اجازه میدهد که آن پیام را حذف کنید و البته انتخاب با شماست که آنرا فقط از روی دیوایس خودتان پاک کنید یا آنرا از روی دیوایس مخاطب مورد نظرتان هم پاک کنید.

قابلیت به اشتراک گذاری مطالب و تصاویر دیگر نرم افزارها از طریق بخش به اشتراک گذاری پیشفرض آی او اس، قابلیت ارسال پاسخ سریع از ناتیفیکیشن سنتر و قابلیت جستجو در بین پیام ها از طریق جستجوی Spotlight، از دیگر امکانات نسخه‌ی جدید وایبر هستند که البته برای استفاده از تمام آنها لازم است که آی او اس خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.

برای دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار وایبر به طور رایگان میتوانید از لینک اپ استور استفاده کنید.

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location