سبد خرید خالی‌ست.
کالبد شکافی کیبورد آیپد پرو
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

کیبورد هوشمند آیپد پرو نیز مانند سایر دستگاه‌ها از گزند iFixit در امان نماند. این گروه اخیراً اقدام به کالبد شکافی کیبورد هوشمند آیپد پرو که به تازگی روانه‌ی بازار شده، کرده استاین صفحه کلید هوشمند که به عنوان لوازم جانبی آیپد پرو شناخته می‌شود برای استفاده حداکثری از امکانات این آیپد غول پیکر عرضه شده است. اما باید دانست که میزان انعطاف پذیری این دستگاه در مقابل تعمیرات چگونه خواهد بود! طبق معمول گروه قدرتمند iFixit این کار را انجام داده است. این کیبورد یک صفحه کلیدی ۶۴ دکمه‌ای QWERTY (کوارتی، نوع چینش دکمه‌های صفحه کلید در کنار هم، که عمومی‌ترین آن‌ها حساب می‌شود)

نکات مهم کالبد شکافی:

شماره مدل: A1636

مقاوم در برابر آب و لکه، اپل برای مقاومت این دستگاه در مقابل آب تمامی قطعات به کار رفته در این دستگاه‌ را محصور کرده است، در نقطه مقابل این موضوع، باعث شده است که تعمیر پذیری این دستگاه تقریباً غیر ممکن شود.

استفاده از Dome switches (سوئیچ‌های گنبدی، این نامگذاری به علت وجود یک روکش پلاستیکی گنبدی شکل است که در ساختار این کیبوردها به کار می‌رود)، همانی که در مک بوک ۲۰۱۵ استفاده شده بود.

مشخصات میکروکنترلر: ST Microelectronics STM32F103VB 72 MHz 32-bit RISC ARM Cortex-M3

نکته مهمی که در این بررسی مشخص شد، تعمیر پذیری ضعیف این دستگاه است، این کیبورد نمره ۰ را از ۱۰ نمره ممکن (۱۰ بالاترین نمره تعمیر پذیری است) گرفته است، پس باید بدانید که این اگر خراب شود باید قیدش را بزنید و هیچ امیدی به تعمیر آن نداشته باشید! این کیبورد هوشمند بسیار با دوام است، اما باز کردن آن بدون آسیب رساندن امکان پذیر نیست، یعنی شما نمی‌توانید هیچکدام از اجزای داخلی آن را ترمیم و یا جایگزین کنید بدون اینکه به دستگاه آسیب برسانید!

می‌توانید تصاویر این کالبد شکافی را در پایین مشاهده نمایید.

کالبد شکافی کیبورد آیپد پرو

کالبد شکافی کیبورد آیپد پرو

کالبد شکافی کیبورد آیپد پرو

کالبد شکافی کیبورد آیپد پرو

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location