سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

اگر شما با مباحث ساخت سایت و ایجاد بلاگ آشنا بوده و در این موارد دستی هم بر آتش داشته باشید ، احتمالا نام WordPress را شنیده اید ، ابزاری ساده و در عین حال کاربردی و متداول در میان بلاگ نویسان و طراحان سایت. ویژگیهای مهم این محصول و خصوصا نسخه‌ی اصطلاحا Desktop آن ازادی عمل بیشتر ، عدم سردرگمی و گیج شدن برای ایجاد تغییرات و تمرکز بیشتر برای محتوای مورد نظر شما میباشد.

فقدان این نرم افزار برای دستگاههای مک از موارد مهمی بود که توسط تیم سازنده‌ی وردپرس مورد توجه قرار گرفت و امروز شاهد عرضه ی این نرم‌افزار برای OSX به صورت رایگان هستیم.

انتشار نسخه مک WorldPress

علاوه بر معرفی و ارائه ی این نرم‌افزار , WebBase این برنامه نیز بروز شده و بر اساس ادعای سازنده این تغییرات باعث افزایش کارایی و بالابردن سرعت وردپرس نسبت به نسخه های پیشین شده است.در ضمن برخی از امکانات نسخه ی نصبی برنامه هم به ورژن تحت وب آن اضافه گردید.

اگر تمایل به استفاده‌ی نسخه‌ی دسکتاپی این اپلیکیشن به جای ورژن تحت وب آن دارید و در ضمن میخواهید موارد پیچیده‌ی دریافت اطلاع رسانی و مدیریت کامنتها و تنظیمات را به شکل روزانه تحت کنترل خود داشته باشید از افزونه یا پلاگین JetPack نیز باید حتما استفاده کنید.

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location