سبد خرید خالی‌ست.
ضربه اپل واچ اپل به ساعت های سوئیسی
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سال گذشته، جانی آیو طی مصاحبه ای گفت زمانی که اپل واچ عرضه شود، صنعت ساعت سازی سوئیس به بد دردسری خواهد افتاد و همین ادعای سنگین وی سبب شد تا جملات تحقیر آمیز و طعنه برانگیزی پیرامون وی بخوانیم اما حالا به گزارش بلومبرگ، سوئیسی ها واقعا به دردسر افتاده اند و رکودی بی سابقه طی 6 سال گذشته داشته اند.

میزان عرضه محصولات با افت فروش 12 درصدی به 2 میلیارد فرانک سوئیس (معادل 2 میلیارد دلار) رسیده و به همین میزان، صادرات به ایالات متحده کاهش داشته است. جان کاکس، تحلیلگر سازمان Kepler Cheuvreux می گوید ساعت سازها باید سال 2015 را به فراموشی بسپارند.

ضربه اپل واچ اپل به ساعت های سوئیسی

در گزارش آمده است که عمده تولیدکنندگان ساعت از جمله TAG Heuer، فاسیل، سواچ و Richemont به شدت از این بازار نا به سامان زجر می کشند و خصوصا در ماه اکتبر، به دلیل تقاضای اندک، کاهشی عجیب را در فروش خود شاهد بوده اند.

المار ماک، یکی از سازندگان Swatch، روز پس از عرضه اپل واچ گفت هر محصولی در محدوده قیمت 500 الی 1000 فرانک واقعا در خطر است. ژان کلاود بیور، مدیرعامل Tag Heuer نیز می گوید اپل فعلا در حال جلب مخاطبان جوان است که وقتی آن ها بزرگ تر شوند برای خود یک ساعت واقعی خواهند خرید. Tag Heuer ساعت هوشمند 1500 دلاری خود را اوایل این ماه به بازار عرضه نمود.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location