سبد خرید خالی‌ست.
معرفی پایه شارژ برای اپل واچ
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 اپل علاقه بسیاری به کسب سود از فروش لوازم جانبی دارد. صرفا کافیست نگاهی داشته باشید به کیبورد هوشمند آیپد پرو با قیمت ۱۶۹ دلاری اش یا قلم این شرکت که برای داشتن آن باید یک اسکناس ۱۰۰ دلاری خرج کرد و یک دلار پس گرفت.

بر همین اساس کمی جای تعجب دارد که این کمپانی تا کنون یک داک شارژر رسمی را برای اپل واچ معرفی نکرده است. امروز وب سایت 9To5Mac چند تصویر از چنین محصولی را منتشر کرده و خبر می دهد که این دستگاه، به زودی از سوی اپل معرفی خواهد شد.

با نگاهی به جعبه این پایه شارژ می توان به شباهت بسیار زیاد آن با یک «CD» پی برد و در نگاه اول می توان گفت که انتظارات بیشتری از استند شارژ رسمی اپل واچ می رفت.

این پایه به شما اجازه می دهد تا ساعت را گشوده، روی آن قرار دهید تا شارژ شود یا اگر نیاز دیدید، بند ساعت را بسته و آن را به پهلو قرار دهید تا شب هنگام همواره در کنار تخت شما قرار گرفته و بتوانید زمان را مشاهده کنید.

اگرچه از روی تصاویر نمی توان تشخیص داد که این محصول از چه متریالی به تولید رسیده اما به نظر می رسد که جنس بدنه آن پلاستیکی باشد. روی جعبه، می توان عبارت «Magnetic Charging Dock – پایه شارژر مغناطیسی» را مشاهده کرد که خبر از تکنولوژی وایرلس برای شارژ ساعت می دهد.

معمولا کم پیش می آید که تصاویری چنین واضح از محصولات اپل، پیش از معرفی رسمی آنها منتشر شوند و اکنون با درز کردن آنها به بیرون، بیراه نیست اگر تصور کنیم که اپل به زودی آن را در وب سایت خود و همچنین فروشگاه هایش در سراسر جهان برای فروش قرار خواهد داد.

وب سایت 9To5Mac خبر می دهد که به احتمال زیاد، شرکت مورد بحث قیمتی معادل ۱۰۰ دلار را برای این پایه شارژ انتخاب خواهد کرد. لازم به ذکر است که با قیمتی برابر نصف یا یک سوم این مبلغ، قادر هستید در وب سایت های فروش آنلاین پایه های شارژرهای بسیار زیباتری را برای خرید پیدا کنید.

معرفی پایه شارژ برای اپل واچ

معرفی پایه شارژ برای اپل واچ

معرفی پایه شارژ برای اپل واچ

 معرفی پایه شارژ برای اپل واچ

 معرفی پایه شارژ برای اپل واچ

 معرفی پایه شارژ برای اپل واچ

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location