سبد خرید خالی‌ست.
توییک جدید برای 3 دی تاچ
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

از زمان عرضه جیلبریک ios 9 بسیاری از برنامه نویسان در سیدیا توییک‌های مختلفی را برای استفاده از قابلیت لمس ۳بعدی آخرین نسل آیفون منتشر کرده‌اند. توییک‌هایی که بسیاری از آن‌ها خلاقیت‌های جذابی را با استفاده از ۳D Touch اجرا می‌کنند. یکی از این توییک‌ها که به اخیراً منتشر شده است Appendix نام دارد، Appendix یه راه جدید برای دسترسی به برنامه‌های درون پوشه ارائه می‌دهد.

با نصب این توییک و استفاده از Force Touch بر روی پوشه‌های اسپرینگ برد، برای شما یک منو از میانبرهای ۴ برنامه اول پوشه به شما نشان می‌دهد و می‌توانید به سرعت برنامه‌ها را راه اندازی کنید و دیگر نیازی به باز کردن پوشه برای راه اندازی یک برنامه ندارید. Appendix بعد از نصب هیچگونه تنظیماتی را به دستگاه شما اضافه نمی‌‌کند و تغییرات به صورت خودکار اعمال می‌گردند.

توییک جدید برای 3 دی تاچ

 اگر دستگاه شما ۳D Touch را پشتیبانی نمی‌کند و علاقه دارید که از این توییک استفاده نمایید، می‌توانید با نصب RevealMenu این قابلیت را به دستگاه خود اضافه کنید، توییک RevealMenu به تمامی دستگاه‌هایی که بر روی iOS 9 هستند قابلیت لمس ۳ بعدی را اضافه می‌کند.

 می‌توانید Appendix را به صورت رایگان از سورس BigBoss نصب کنید. دقت داشته باشید که باید دستگاه شما به صورت پیشفرض از ۳D Touch پشتیبانی کند و یا توییکی را برای افزودن این قابلیت به دستگاه خود نصب کرده باشید.

آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 6,479,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 6,379,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location