سبد خرید خالی‌ست.
تولید صفحه نمایش آیفون های نسل بعد به عهده سامسونگ میباشد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل در حال حاضر از پنل های LCD با تکنولوژی IPS برای ساخت نمایشگر آیفون های خودش استفاده میکند و مدت هاست که این پنل ها که دارای رنگ های طبیعی تر و گستره‌ی رنگ های RGB بیشتری نسبت به پنل های AMOLED میباشند، در جلوی آیفون ها قرار گرفته اند. اما طبق اخبار جدید، گویا قرار است در آیفون های بعدی (به احتمال زیاد در آیفون ۷)، پنل‌های OLED جای LCD های قدیمی را بگیرند.

به گزارش ETNews، قسمت Samsung Display که بخش تولید نمایشگر کمپانی سامسونگ را شامل میشود، قرار است پنل های OLED آیفون های بعدی را تولید کند. در همین راستا، Samsung Display قصد دارد تشکیلات تولید LCD خود به نام L5 را به شرکت چینی Trulywill واگذار کند و درآمد حاصله از این فروش را در ساخت خط تولید پنل های OLED صرف کند. تصویر زیر مربوط به تشکیلات L5 است که اواخر ماه گذشته، فعالیت آن پایان یافت:

تولید صفحه نمایش آیفون های نسل بعد به عهده سامسونگ میباشد

البته تشکیلات سامسونگ دارای خط تولیدی به نام A3 است که پنل های OLED در آنجا ساخته میشوند، اما به دلیل اینکه قرارداد احتمالی با اپل به صورت طولانی مدت خواهد بود، سامسونگ نیاز دارد تا تشکیلات L5 را هم وارد بازی کند تا بتواند سفارش عظیم اپل را پاسخگو باشد و پنل های مورد نظر را به تعداد کافی برای نسل بعدی آیفون ها آماده کند.

آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location