سبد خرید خالی‌ست.
پشتیبانی سیری از زبان عربی
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طبق گزارش جدیدی که از وبسایت معتبر ۹to5Mac منتشر شده است، اپل پشتیبانی کامل از زبان عربی را به سیری اضافه کرده است و کاربران عرب زبان میتوانند در آی او اس ۹٫۲  از این امکان جدید بهره مند شوند. البته در گذشته و در آی او اس ۸ نیز کاربران عرب زبان میتوانستند از قابلیت تایپ سریع به زبان عربی استفاده کنند، اما پشتیبانی سیری از این زبان، قابلیتی به مراتب بزرگتر و کاربردی تر است.

Mark Gurman نویسنده‌ی این گزارش بیان کرده است که احتمالا بازگشایی اپل استورهای اخیر در ابوظبی و دوبی، تاثیر مستقیمی در این اتفاق داشته است. حال پس از این کاربران عرب زبان علاوه بر جستجوی اینترنت، دستورهای روزمره و تنظیمات، میتوانند برای پیدا کردن مکان های نزدیک خود در مناطق مختلف کشورشان نیز از سیری بهره مند شوند.

البته این موضوع به دلیل نزدیکی بسیار زیاد دو زبان عربی و فارسی، برای ما نیز حائز اهمیت است و حتی ممکن است در برخی از دستورها بدلیل تشابه دو زبان، ما نیز بتوانیم از سیری استفاده کنیم؛ آن هم به زبان فارسی.

این امکان جدید در جای دیگری نیز برای کاربران ایرانی ارزشمند است: همه ساله تعداد زیادی از ایرانیان به کشورهای عربی به خصوص امارت و شهر دوبی سفر میکنند و با اضافه شدن این قابلیت جدید به سیری، مسافران ایرانی میتوانند از آیفون شان برای یافتن سریع مناطق گردشگری، فروشگاه ها و مراکز خدماتی از جمله فرودگاه و بیمارستان ها استفاده کنند و این میتواند سفرشان را بسیار آسان تر و لذت بخش تر کند.

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location