سبد خرید خالی‌ست.
پاک کردن ناتیفیکیشن ها از طریق 3 دی تاچ
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

خیلی ها معتقدند که اپل میتوانست از ۳D Touch در قسمت ناتیفیکیشن سنتر نیز بهره‌ی بیشتری ببرد و قابلیت های جدیدی را بر مبنای آن ایجاد کند؛ اما اینگونه نشده است و ۳D Touch در قسمت ناتیفیکیشن سنتر هیچ کاربردی ندارد و باعث انجام کار خاصی نمیشود. البته این قسمت مربوط به اپل است و حالا باید سراغ قسمت مربوط به توسعه دهندگان توییک های سیدیا برویم.

به تازگی توییکی با نام طولانی ۳D Touch to Clear Notifications عرضه شده است که همانطور که نام آن توضیح میدهد، این قابلیت را در اختیار کاربران میگذارد که با استفاده از لمس بافشار بر روی قسمت ناتیفیکیشن سنتر، تمام پیام ها، ناتیفیکیشن ها و موارد موجود در آنرا به یکباره حذف کنند. این توییک بعد از نصب، نیاز به هیچگونه تنظیمات اضافه ای ندارد و به طور مستقیم قابل استفاده است.

موارد موجود در ناتیفیکیشن سنتر نیز تفاوتی ایجاد نمیکنند و با یک لمس بافشار در هر قسمت از ناتیفیکیشن سنتر، تمام آنها برداشته میشوند. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از قابلیت های این توییک، لازم است یکی از دیوایس های آیفون ۶اس یا ۶اس پلاس را داشته باشید و سپس میتوانید آنرا به طور رایگان و از سورس بیگ باس (BigBoss) دریافت و نصب نمایید.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location