سبد خرید خالی‌ست.
آپدیت جدید واتس اپ در آی او اس 9.1
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

قابلیت پاسخ سریع یکی از کاربردی ترین میانبرهای آی او اس است که برای اولین بار در آی او اس ۸ معرفی شد. اپل ابتدا این قابلیت را برای نرم افزار Massages پیشفرض آی او اس قرار داد اما با عرضه‌ی آی او اس ۹، تمام نرم افزارهای پیام رسان میتوانستند از آن استفاده کنند. در این بین، مسنجر واتس اپ (WhatsApp) از این قافله عقب مانده بود و کاربرانش نمیتوانستند از پاسخ سریع استفاده کنند.

اما به تازگی باخبر شده ایم که با عرضه‌ی آی او اس ۹٫۱، کاربران واتس اپ میتوانند از قابلیت پاسخ سریع بهره ببرند. با استفاده از این قابلیت کاربران میتوانند بدون اینکه نیاز باشد واتس اپ را باز کنند، به پیام های دریافتی شان از همان هوم اسکرین پاسخ دهند و آنرا برای مخاطب مورد نظر ارسال نمایند.

آپدیت جدید واتس اپ در آی او اس 9.1

توجه داشته باشید که برای این قابلیت لازم است که آی او اس ۹٫۱ را نصب کرده باشید و جدیدترین ورژن واتس اپ را نیز از آیتونز دانلود و نصب نمایید. اما اگر باز هم این قابلیت را نداشتید، یکبار واتس اپ را از مالتی تسکینگ ببندید و دوباره آنرا باز کنید تا امکان پاسخ سریع برایتان فراهم شود. از این پس هرگاه پیامی را دریافت کنید میتوانید آنرا به طور مستقیم از هوم اسکرین پاسخ دهید و نیازی نیست تا حتما به داخل نرم افزار واتس اپ بروید.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location