سبد خرید خالی‌ست.
استفاده بیش از 6/5 میلیون نفر از اپل موزیک
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که می‌دانید سرویس اپل موزیک همراه با عرضه آی‌اواس ۸٫۴ به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. این سرویس یک استریم آنلاین موزیک‌ها است که شما با پرداخت حق اشتراک به صورت ماهیانه می‌توانید به موسیقی‌ها مورد علاقه خود گوش دهید. محبوب‌ترین سرویس مشابه فعلی اسپاتیفای است. اپل این سرویس را برای کاربران خود با استفاده از اپل آی‌دی به صورت رایگان به مدت سه ماه در اختیارشان قرار می‌دهد و پس از این سه ماه باید حق اشتراک پرداخت کنند. اپل با راه اندازی این سرویس قصد ادامه راه استیو جابز برای حضور پر رنگ اپل در عرصه موسیقی را دارد، راهی که استیو با یک انقلاب در عرصه موزیک شروع کرد.

استفاده بیش از 6/5 میلیون نفر از اپل موزیک

در حالی که اپل موزیک با برخی از انتقادات مواجه شده است؛ تیم کوک مدیر عامل فعلی اپل آماری را منتشر کرده است که در حال حاضر این سرویس تازه راه اندازی شده بیش از ۶٫۵ میلیون کاربر دارد که ماهیانه حق اشتراک پرداخت می‌کنند.

طی مصاحبه‌ای که تیم کوک در کنفرانس WSJD انجام داد، اشاره کرد که بیش از ۸٫۳ میلیون نفر در حال استفاده از دوره آزمایشی اپل موزیک هستند.

تیم کوک گفت: این خبر بسیار خوب است؛ ما در حال حاضر بیش از ۶٫۵ میلیون کاربر داریم که ماهیانه اشتراک پرداخت می‌کنند و ۸٫۳ میلیون نفر از دوره آزمایشی استفاده می‌کنند. تعداد کاربران اپل موزیک بیش از ۱۵ میلیون نفر است.

قبل از راه اندازی اپل موزیک، هدف شرکت اپل برای این سرویس داشتن ۱۰۰ میلیون کاربر با پرداخت حق اشتراک ماهیانه بوده است. در حالی که الآن اسپاتیفای ۲۰ میلیون کاربر با پرداخت حق اشتراک دارد.

در حالی که اپل موزیک ۶٫۵ میلیون کاربر با پرداخت اشتراک ماهیانه دارد برای قابلیت‌ها و طراحی ها انتقاداتی به این شرکت وارد شده است. باید به یاد داشت که اپل موزیک تنها در حدود ۴ ماه است که راه اندازی شده است و مطمئناً مشکلاتی را خواهد داشت که به مرور زمان رفع خواهند شد. با توجه به اینکه ۳ ماه اول استفاده رایگان بوده، پس این ۶٫۵ میلیون نفر تنها پرداختی‌های ۱ ماه است که ممکن است در ماه‌های آینده تغییرات زیادی در آمار و ارقام ایجاد شود، ولی همین آمار هم در مقایسه با اسپاتیفای که در حدود ۹ سال از عمرش می‌گذرد بسیار خوب است، آماری که با خبرهایی که مبنی بر عرضه اپل موزیک برای کاربران اندروییدی به گوش می‌رسد مطمئنا به صورت چشم گیری افزایش خواهد یافت.

اپل موزیک در سه ماهه اول رایگان بوده و بعد با پرداخت ماهیانه ۹٫۹۹$ برای هر نفر و یا ۱۴٫۹۹$ برای بسته خانوادگی در دسترس می‌باشد.

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location