سبد خرید خالی‌ست.
مشکلات Pangu و بروز رسانی Cydia
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

Saurik توییک  Cydia Substrate را به روزرسانی کوچکی انجام داد. این آپدیت برای حل مشکل دستگاه‌های که در حال اجرا ios 5 و نسخه‌های قبلی هستند منتشر شده است. مشکلی که با ارائه سری ۰٫۹٫۶xxx برای این دستگاه‌ها رخ داده بود، حال رفع شده است. این به روزرسانی نسخه ۰٫۹٫۶۰۱۱ نام دارد

در حالی که این به روزرسانی تنها برای تعداد کمی از افرادی که جیلبرک کرده‌اند کاربرد دارد، اما مسئله مهمتر ثبات جیلبریک اخیر است که Saurik به آن در تویتر واکنش نشان داده است. همانطور که اغلب شما می‌دانید برخی از دستگاه‌هایی که در ios 9 جیلبریک شده‌اند بعد از ریبوت دستگاه به صورت کامل بوت نمی‌شوند و به اصطلاح در (حلقه بوت-bootloop) گیر می‌کنند.

من امروز آیفون ۶s خودم را که در ios 9.0.2 بود و با Pangu جیلبریک شده بود تقریباً ۱۱۰۰ بار ریبوت کردم!! ۸۵% بوت‌ها موفقیت آمیز بود، و ۰٫۴% پس از ۱۰ دقیقه با شکست مواجه می‌شدند.

این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که برخی از کاربران bootloop را با جیلبریک Pangu تجربه کرده‌اند ولی ۱۴٫۶% باقیمانده نشان دهنده این است که این مشکل کم رخ می‌دهد. البته این مشکل برای کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته‌اند بسیار خسته کننده است.

البته مشکل گاهی اوقات بسط داده می‌شود و حتی پس از ۱۰ دقیقه نیز دستگاه بالا نمی‌آید،بهترین کار این است که پس از جیلبریک بلافاصله دستگاه خود را ریبوت کنید و اگر پس از ۱۰ دقیقه صبر کردن نیز دستگاه بالا نیامد ریستور کنید و دوباره اقدام به جیلبریک نمایید.

مشکلات Pangu و بروز رسانی Cydia

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location