سبد خرید خالی‌ست.
رابط کاربری آیفون خود را شبیه اپل واچ کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

ممکن است تعدادی از منتقدان از ظاهر اپل واچ ایراد بگیرند و آنرا نازیبا بدانند، اما چیزی که تقریبا همه‌ی منتقدان بر روی آن اتفاق نظر دارند این است که رابط کاربری اپل واچ، جزو زیباترین رابط های کاربری در تمام پلتفرم هاست. این رابط کاربری که اپل آنرا از کندوی زنبورهای عسل الهام گرفته است، به حدی زیبا و دلربا بوده است که هکرهای سیدیا نیز تلاش کرده اند آنرا به دیوایس های آی او اس بیاورند.

رابط کاربری آیفون خود را شبیه اپل واچ کنید

نتیجه‌ی تلاش های این هکرها حدود یکسال پیش رقم خود و توییک Aeternum که یکی از زیباترین تم های آی او اس است، در سیدیا قرار گرفت. حال بعد از گذشت یکسال، توییک جدیدی بر پایه‌ی همان توییک به نام Aeternum Hives ساخته شده است که قرار است بار دیگر رابط کاربری آی او اس را متحول کند. این توییک بعد از نصب باعث میشود هوم اسکرین شما کاملا تغییر کند و شما احساس میکنید که صفحه‌ی غول پیکری از یک اپل واچ را در دستانتان گرفته اید.

رابط کاربری جدید از یک قسمت داک به همراه چندین ترکیب هفت تایی از آیکون ها تشکیل شده است. در هر گروه، یک آیکون در مرکز و شش آیکون در اطراف آن قرار میگیرند و شما در نمای کلی بر روی هرکدام از گروه ها که تپ کنید، به سرعت آن گروه بزرگنمایی میشود و صفحه را پر میکند. با تپ کردن بر روی قسمتی خالی نیز میتوانید دوباره به نمای کلی برگردید. همچنین استفاده از جسچر زوم کردن یا همان pinch، با استفاده از نزدیک کردن دو انگشت و دور کردن دو انگشت از هم نیز وجود دارد(مشابه زوم کردن در تصاویر).

رابط کاربری آیفون خود را شبیه اپل واچ کنید

زیبایی Aeternum Hives در این است که به شما اجازه میدهد بدون فولدربندی و در یک نمای فوق العاده زیبا، تمام اپ های دیوایس تان را زیر نظر داشته باشید و به راحتی بتوانید آنها را پیدا کنید. در قسمت تنظیمات نیز میتوانید تعداد اپ های یک گروه، محل قرارگیری و دیگر ویژگی های آنرا تغییر دهید. اگر شما نیز به این توییک علاقه مند شده اید، کافی است چند روز دیگر صبر کنید تا Aeternum Hives به طور رسمی در سیدیا عرضه شود تا بتوانید آنرا نصب نمایید.

 

 

 

آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location