سبد خرید خالی‌ست.
بزودی شاهد انتشار رسمی نسخه ی جدید OS X El Capitan 10.11.1 هستیم
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

حدود دو روز پیش نسخه‌ی چهارم بتای سیستم عامل OS X El Capitan 10.11.1 در اختیار کاربران قرار گرفت و احتمالا این بتا، آخرین بتای عرضه شده برای این نسخه از سیستم عامل مک خواهد بود. طبق گزارش جدیدی که از پایگاه خبری بسیار معتبر MacRumors منتشر شده است، نسخه‌ی عمومی و نهایی این سیستم عامل بزودی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

البته در این گزارش تاریخ دقیقی ذکر نشده است اما کاربران طی چند روز آینده، باید انتظار دریافت این نسخه را داشته باشند و در “آینده‌ی خیلی نزدیک”، این نسخه قابل دانلود خواهد بود. گفته میشود در این نسخه، اپل مجموعه‌ی بزرگی از ایرادات، باگ ها و مشکلات اجرایی را برطرف کرده است و این آپدیت میتواند مشکلات تعداد زیادی از کاربران را حل نماید.

یکی از این مشکلات که در ورژن جدید حل خواهد شد، مشکل مربوط به مجموعه‌ی نرم افزاری Office 2016 میباشد که از زمان عرضه‌ی اولین بتاهای El Capitan، همواره همراه این سیستم عامل بوده است. اما به گفته‌ی اپل و به تایید مایکروسافت، در ورژن ۱۰٫۱۱٫۱ سیستم عامل El Capitan، بالاخره این مشکلات حل خواهند شد و کاربران میتوانند بدون مشکل از آن استفاده کنند.

همچنین گفته میشود مشکلات مربوط به پیدا نشدن سرورها، عدم نمایش صحیح پیام ها و صندوق های دریافت و عدم نمایش اموجی های جدید در نرم افزار ایمیل نیز برطرف خواهد شد. به محض عرضه‌ی این نسخه، خبر آنرا به اطلاع تان خواهیم رساند.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location