سبد خرید خالی‌ست.
افت فروش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آیفون‌های سری ۶ اس با فروش ۱۳ میلیون دستگاه در سه روز اول، آغازی بسیار خوب داشتند و توانستند به رکوردی جدید در زمینه‌ی فروش دست پیدا کنند، اما با وجود این شروع خوب، برخی کارشناسان معتقد هستند که نسل جدید آیفون‌ها موفق به تکرار رکورد فروش آیفون‌های نسل قبل نخواهند شد.

بنابر نظر برخی از کارشناسان و تحلیل‌گران آیفون‌های نسل جدید با وجود شروع خوبی که داشته‌اند نمی‌توانند در زمینه‌ی فروش از نسل قبلی خود پیشی بگیرند. جان وینح - تحلیل‌گر تراشه‌ها می‌گوید اپل سفارش قطعات گوشی خود را به دلیل فروش نسبتا کم در هفته‌ی اول بعد از عرضه‌ به بازار ۱۵ درصد کاهش داده است.

وینح معتقد است که اپل در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۵، ۶۷ میلیون دستگاه آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس به فروش خواهد رساند که نسبت به ۷۵ تا ۸۰ میلیونی که ابتدا پیش‌بینی شده بود، افت محسوسی را نشان می‌دهد.

با این حال برخی کارشناسان نیز معتقد هستند که نسل جدید آیفون‌ها، رکورد فروش نسل آیفون ۶ را خواهد شکست. کتی هوبرتی، معتقد است اپل رشدی ۷ درصدی در زمینه‌ی فروش را نسبت به سال گذشته مالی تجربه خواهد کرد و دلیل آن را بروزسانی‌های مداوم اپل برای سیستم عامل iOS و وفاداری کاربران به این شرکت می‌داند.

با این حال اپل سکوت خود در این زمینه را طبق معمول نخواهد شکست و برای اطمینان از مقدار فروش دقیق آیفون‌های جدید تا ارائه‌ی گزارش مالی جدید اپل که در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر خواهد شد، منتظر ماند.

آیفون 8 - 64 گیگ 3,649,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location