سبد خرید خالی‌ست.
تا 2 هفته دیگر شاهد افتتاح اولین فروشگاه رسمی اپل درخاورمیانه باشید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

دو هفته‌ی دیگر در روز ۲۹‌ام ماه اکتبر، دو فروشگاه رسمی اپل که درواقع اولین فروشگاه های فیزیکی خاورمیانه نیز میباشند، به طور رسمی در ابوظبی و دوبی افتتاح خواهند شد. این دو فروشگاه انواع خدمات نظیر Genius Bar، رویدادهای جهانی، تخفیفات ویژه و عیب یابی و راه اندازی دیوایس های مختلف را به کاربران ارائه خواهند داد.

فروشگاه شهر دوبی در ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت محلی و در مجتمع خرید امارات (Mall of the Emirates) و فروشگاه شهر ابوظبی در ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت محلی و در مجتمع خرید یاس (Yas Mall) بازگشایی خواهند شد. ساعت فعالیت این دو مجموعه نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب خواهد بود.

تا 2 هفته دیگر شاهد افتتاح اولین فروشگاه رسمی اپل درخاورمیانه باشید

به گزارش MacRumors، کاربران قادر خواهند بود بعد از افتتاح این دو فروشگاه (فروشگاه شهر دوبی بزرگترین اپل استور جهان میباشد)، دیوایس های خود را به طور مستقیم از آنها خریداری کنند که یکی از اولین محصولات اپل که در آنجا به فروش خواهد رسید، اپل واچ است که با قیمت ۱۳۹۹ درهم (حدود ۳۸۰ دلار) قابل خریداری است.

گفتنی است که اپل از آگوست سال ۲۰۱۴ استخدام متخصصان و آموزش آنها را شروع کرده بود. این اتفاق حدود ۶ ماه بعد از ملاقات تیم کوک با نخست وزیر و حاکم دوبی، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم (Shaikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum) صورت گرفته بود.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location