سبد خرید خالی‌ست.
با توییک Forcy قابلیت فورس تاچ را به گوشی های قدیمی اپل بیاورید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

روز گذشته یکی از توسعه‌دهندگان دنیای جیلبریک با نام کاربری spookyninja پیش‌نمایشی از یک توییک را نشان داد که کار آن فعال‌کردن قابلیت استفاده از شورتکات‌های فورس تاچ روی آیفون‌های قدیمی است. ساعاتی از این پیش‌نمایش نگذشته بود که متوجه عرضه‌ی این توییک شدیم. spookyninja این توییک را Forcy نامگذاری کرده است.

با توییک Forcy قابلیت فورس تاچ را روی گوشی های قدیمی بیاورید

در آیفون‌های قدیمی خبری از فناوری فورس تاچ نیست. به همین خاطر شاید برایتان سوال شود که چگونه می‌توان از شورتکات‌های فورس تاچ استفاده کرد. با نصب‌کردن فورسی، فراخوانی شورتکات‌های فورس‌تاچ در هوم اسکرین به سادگی سوایپ‌کردن به سمت بالا روی آیکون‌های هوم‌اسکرین می‌شود. یعنی تپ‌کردن را طبق معمول در اختیار خواهید داشت و هر موقع نیز که شورتکات نیاز داشته باشید، جای تپ باید به سمت بالا سوایپ کنید.

با توییک Forcy قابلیت فورس تاچ را روی گوشی های قدیمی بیاورید

فورسی از طیف وسیعی از اپلیکیشن‌ها پشتیبانی می‌کند. اما در خصوص اپلیکشن‌های سیستمی خبری از پشتیبانی از Maps و Photos نیست. همچنان این توییک با اپلیکیشن‌های شخص ثالث که فورس تاچ روی آن‌ها فعال شده است نیز سازگار نشده است و باید منتظر آپدیت‌های بعدی در این راستا باشیم.

با وجود برخی محدودیت‌ها، دسترسی به شورتکات‌های هوم اسکرین به کمک فورسی، قابلیتی است که بدون شک بسیاری از کاربران مشتاق امتحان‌کردن آن هستند. حتی در برخی اوقات تجربه‌ی استفاده از فورسی از استفاده از فورس تاچ بهتر به نظر می‌رسد. زیرا در این توییک نگرانی‌ای از بابت این که آیکون‌ها را به اشتباه به حالت ویرایش ببرید وجود ندارد. برای دریافت Forcy به سیدیا مراجعه کرده و پس از ریفرش‌شدن لیست توییک‌ها، نام آن را جست و جو کنید.

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location