سبد خرید خالی‌ست.
همچنان توییک ها با آی او اس 9 سازگار نشده اند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

تیم پانگو را باید بزرگترین نعمت حال حاضر دنیای جیلبریک دانست. همانطور که ساعتی پیش نوشتیم، جیلبریک آی‌اواس ۹ نیز از سوی این تیم قدرتمند منتشر شد. معمولاً پس از انتشار خبر جیلبریک و آموزش انجام آن، تا مدت‌ها خبر سازگارشدن توییک‌ها و ابزارها را می‌شنویم. یکی از مهم‌ترین ابزارها، Cydia Substrate است که بسیاری از توییک‌ها بر پایه‌ی آن نوشته شده‌اند. سایوریک، سازنده‌ی سیدیا، که Cydia Substrate را نیز توسعه داده است، با کمترین فوت وقت این ابزار را برای سازگارشدن با آی‌اواس ۹ آپدیت کرد. ویرایش جدید Cydia Substrate که به نسخه‌ی ۰.۹.۶۰۰۰ ارتقا یافته است، قادر به نصب و اجرا روی آی‌اواس ۲ تا آی‌اواس ۹ است.

البته سایوریک در توضیحات آپدیت نوشته است که در این نسخه تغییرات داخلی بسیاری رخ داده است. اگر واقعاً چنین چیزی صحت داشته باشد، مشخص است که او از مدت‌ها قبل از عرضه‌ی جیلبریک آی‌اواس ۹ باخبر بود و آپدیت Cydia Substrate را برای هماهنگی کامل با آن توسعه می‌داد.

همچنان توییک ها با آی او اس 9 سازگار نشده اند

این خبر به چه معناست؟ با آپدیت‌شدن Cydia Substrate، راه برای سازگارشدن بسیاری از توییک‌ها هموار می‌شود. اما توجه داشته باشید که سازگاری Cydia Substrate با آی‌اواس ۹ به معنای سازگارشدن توییک‌ها نیستند. بنابراین اگر روی نسخه‌ی جیلبریک‌شده‌ی آی‌اواس به سر می‌برید، توصیه می‌کنیم که مدتی صبر کنید و پس از سازگارشدن کامل توییک‌های محبوبتان به سمت آی‌اواس ۹ و جیلبریک آن بروید. اگر هم روی آی‌اواس ۹ هستید و مشتاق جیلبریک، توصیه می‌کنیم که حداقل چند روز صبر کنید تا ابزارهای اساسی دنیای جیلبریک برای نسل ۹ آی‌اواس سازگار شوند و پایداری کافی را به ارمغان بیاورند.

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location