سبد خرید خالی‌ست.
آی مک 21.5 اینچی با صفحه نمایش 4k
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل تا امروز هیچ آی‌مک ۲۱.۵ اینچی‌ای که مجهز به صفحه نمایش ۴K باشد معرفی نکرده است. اما شایعات حکایت از آن دارند که احتمال رخ‌دادن این اتفاق در آینده‌ای نزدیک بالاست. اواخر ماه جولای، که بازتاب‌های آن تا ماه آگوست نیز ادامه داشت، سرنخ‌هایی از یک آی‌مک معرفی‌نشده و غیررسمی با صفحه نمایش ۲۱.۵ که صفحه نمایشی ۴K داشت در سورس کد نسخه‌های آزمایشی OS X El Capitan دیده شد. در ادامه گزارشی در ماه سپتامبر دیدیم که ادعا داشت اپل در ماه اکتبر آی‌مک جدیدی معرفی خواهد کرد.

در ادامه‌ی این جریان خبری، وبسایت ۹to5Mac به تازگی نوشته است که اپل در حال آماده‌شدن برای معرفی آی‌مک ۴K با صفحه نمایش ۲۱.۵ اینچی در هفته‌ی آینده است. بر اساس اطلاعاتی که در گزارش آمده است، این کامپیوتر جدید از روز سه‌شنبه ۱۳ اکتبر در خرده‌فروشی‌ها حاضر شده و تا پیش از نوامبر، تنها تعداد محدودی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

از نظر ظاهری، آی‌مک‌های ۴K کاملاً شبیه به نمونه‌های ۲۱.۵ اینچی غیر ۴K خواهند بود. در گزارش مذکور آمده است که روی این مدل‌ها سیستم عامل OS X El Capitan به طور پیش‌فرض نصب‌شده خواهد بود. جای تعجب ندارد که در این گزارش می‌خوانیم قیمت مدل ۴K نسبت به مدل غیررتینای آی‌مک ۲۱.۵ اینچی بیشتر خواهد بود.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location