سبد خرید خالی‌ست.
انتشار نسخه بتای TVOS توسط اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

روز سه‌شنبه، ۶ اکتبر، اپل بتای جدیدی از نسل آینده‌ی سیستم عامل این شرکت برای اپل تی‌وی تحت عنوان tvOS را عرضه کرد. آپدیت پیشین که بتای دوم محسوب می‌شود دو هفته پیش در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفته بود. tvOS سیستم عاملی است که با اجرا روی اپل تی‌وی ۴، قابلیت‌های بسیار گسترده‌تر از پیش را پیش روی کاربران قرار خواهد داد. اپل تی‌وی نسل چهار فعلاً به طور عمومی عرضه نشده است و عرضه‌ی نسخه‌های بتا تا پیش از عرضه‌ی اپل تی‌وی ادامه خواهد داشت.

به لطف tvOS، گجت اپل تی‌وی به سیری و قابلیت جست و جوی یونیورسال مجهز می‌شود. مهم‌تر از این‌ها، اپ استوری است که امکان نصب اپلیکیشن‌های مختلف را روی اپل تی‌وی فراهم می‌کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند به همان صورت که برای آیفون و آیپد اپلیکیشن می‌سازند، تولیدات خود را برای اپل تی‌وی ۴ نیز آماده کنند. اتفاقی که اگر به خوبی پیش برود، می‌تواند صنعت تلویزیون را دچار تحول اساسی کند.

آپدیت اخیر به شکل OTA روی اپل تی‌وی ۴ قابل دسترس است. اما مطابق معمول می‌توانید آن را در دولوپر سنتر اپل نیز پیدا کنید. فعلاً مشخص نیست که در بتای جدید چه قابلیت‌های جدیدی از راه رسیده است. اما به محض شناسایی، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location