سبد خرید خالی‌ست.
احتمال عرضه ی آیپد پرو در ماه نوامبر
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

گزارش تازه منتشرشده‌ای از سوی یک منبع ژاپنی مدعی است که تبلت غول‌پیکر اپل با نام آیپد پرو هفته‌ی اول نوامبر به طور عمومی عرضه خواهد شد و کاربران قادر به خریداری آن خواهند بود. علاوه بر خود دستگاه، وسایل جانبی آن با نام‌های اپل پنسیل و اسمارت کیبورد نیز در همان تاریخ از راه خواهند رسید. اپل پیش از این تایید کرده بود که آیپد پرو در ماه نوامبر عرضه خواهد شد، اما چندان به جزئیات اشاره نکرده بود و موعد چندان دقیقی از عرضه سراغ نداشتیم. وبلاگ ژاپنی Macotakara به نقل از منابع قابل اطمینان خود، می‌گوید که این موعد همان هفته‌ی نخست ماه است.

آیپد پرو به همراه آیفون ۶اس و ۶اس پلاس در کنفرانس شهریور ماه معرفی شد. اگر چه عرضه‌ی آیفون‌ها از چند روز بعد آغاز شد، اما آیپد پرو همچنان به بازار نرسیده و این موضوع سبب شده که تنور شایعات همچنان داغ بماند. البته مطابق معمول باید خاطرنشان کنیم که این‌ها شایعاتی هستند که تضمینی به درست بودنشان نیست. تا زمانی که اپل به طور رسمی فروش تبلت خود را آغاز نکند، نمی‌توان گفت که کدام روز و موعد برای آن است.

احتمال عرضه ی آیپد پرو در ماه نوامبر

قیمت آیپد پرو از ۷۹۹ دلار آغاز می‌شود. مدل پایه ۳۲ گیگابابت ظرفیت دارد و خبری از مدل ۶۴ گیگابایتی نیست. اپل مدل ۱۲۸ گیگابایتی را ۹۴۹ دلار قیمت‌گذاری کرده است. البته این قیمت‌ها مربوط به مدل‌های وای‌فای هستند. اگر به دنبال استفاده از سیمکارت روی تبلتتان هستید، باید سراغ مدل ۱۲۸ گیگابایتی سلولار بروید که ۱۰۷۹ دلار قیمت دارد. خریذ اسمارت کیبورد و اپل پنسیل نیز هر کدام ۱۶۹ و ۹۹ دلار هزینه‌ی مازاد برایتان به دنبال خواهد داشت.

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

بیاد ایران قیمتش چند ملیون در میاد ؟

  Attachments
  1. امیر

سلام
باید صبر کرد تا وارد بازار بشه در حال حاضر نمیشه پیش بینی کرد.

  Attachments
  1. مهدی واعظی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location