سبد خرید خالی‌ست.
رفع مشکلات آفیس در OS X El Capitan توسط مایکروسافت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شاید به یاد داشته باشید که چند روز پیش برایتان از مشکلات آفیس ۲۰۱۶ مک با OS X El Capitan گفتیم. سیستم عامل نسل جدید OS X El Capitan به تازگی از وضعیت آزمایشی خارج شده و به طور عمومی توسط کاربران روی کامپیوترهای مک نصب شده است. معمولا طی دوره‌ای که OS X El Capitan به صورت آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد، سازندگان اپلیکیشن و بازی تولیدات خود را با این نسخه سازگار می‌کنند. اما طبیعی است که برخی از توسعه‌دهندگان نیز به دلایل مختلف این موضوع را جدی نگیرند و با عرضه‌ی نسخه‌ی عمومی نسل جدید و بروز ناسازگاری‌ها، اپلیکیشن آن‌ها از کار بیفتد. این همان اتفاقی است که مابین OS X El Capitan و آفیس ۲۰۱۶ مک رخ داده است.

رفع مشکلات آفیس در OS X El Capitan توسط مایکروسافت

با شکل‌گرفتن جریان‌های خبری حول این موضوعات، طبیعی است که شرکت مایکروسافت از موضوع آگاه شود و برای رفع مشکلات تلاش کند. طبق اعلام رسمی این شرکت، مهندسین مایکروسافت سخت در تلاش هستند تا مجموعه‌ی آفیس ۲۰۱۶ را با جدیدترین نسل از سیستم عامل OS X هماهنگ کنند. در همین راستا مایکروسافت نوشته است:

آگاه هستیم که برخی از کاربران مشکلاتی را به هنگام استفاده از آفیس مک ۲۰۱۶ روی OS X El Capitan تجربه می‌کنند. ما به طور فعالی در حال همکاری با اپل برای حل این مشکلات هستیم. تا زمانی که راه‌حل‌ها توسعه داده شوند، پیشنهاد می‌کنیم که به کمک Microsoft AutoUpdate آخرین نسخه‌ی آفیس مک را روی کامپیوترتان نصب کنید.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location