سبد خرید خالی‌ست.
آیفون ارزان قیمت
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در روز ۱۸ شهریور و در کنفرانس بزرگ سالانه‌ی اپل؛ هر لحظه منتظر بودیم که تیم کوک از مدل دیگری نیز در کنار آیفون ۶اس و ۶اس پلاس رونمایی کند؛ آیفون ۶سی. اما این انتظار به واقعیت مبدل نشد و کنفرانس تنها با معرفی دو مدل از آیفون ها به اتمام رسید. آیفون ارزان قیمت تر یا همان نسل C، آیفون هایی هستند که با مدل ۵سی آغاز شده اند و خیلی ها میگفتند که این مدل، اولین و آخرین عضو این نسل خواهد بود.

اما به تازگی گزارشاتی منتشر شده است که نشان میدهد اپل هنوز هم این ایده را رها نکرده است. Ananda Baruah از آنالیزورهای تشکیلات Brean Capital در ایالات متحده معتقد است که آیفون ارزان قیمت بعدی، در بهار سال آینده رونمایی خواهد شد. او ادعا میکند که اپل هم اکنون درحال کار بر روی تولید این آیفون است و این مدل دارای ابعاد یکسان با آیفون ۶ و از جنس فلز ساخته خواهد شد.

آیفون ارزان قیمت

هرچند که در مورد قطعات داخلی و امکانات این آیفون که احتمالا ۶سی نام بگیرد، هیچ صحبتی به میان نیامده است؛ اما با توجه به گزارشات، شایعات و پیش بینی ها انتظار میرود که آیفون ۶سی با قطعاتی مشابه آیفون ۵اس و کمی بالاتر، با بدنه‌ی فلزی (به احتمال کم پلاستیکی) و با قیمتی کمتر از آیفون ۶ به بازار عرضه شود.

با توجه به اینکه هنوز هم کاملا مشخص نیست که اپل آیفون ۵سی را به عنوان یک شکست قلمداد میکند یا خیر، نمیتوانیم نتیجه بگیریم که آیا اپل آیفون ۶سی را عرضه خواهد کرد یا خیر. با توجه به اهدافی که گفته میشد اپل برای آیفون ۵سی دارد (از جمله افزایش فروش مدل ۵اس به طور نامحسوس)؛ به نظر میرسد آیفون ۶سی نیز به عنوان یک طرح حمایتی از آیفون های ۶اس و ۶اس پلاس مطرح خواهد شد.

آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location