سبد خرید خالی‌ست.
Low Power باعث افت عملکرد میشود
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

حالت Low Power یکی از مهمترین امکاناتی است که به نسل جدید آی او اس اضافه شده است. این قابلیت بعد از فعال شدن، باعث میشود باتری دیوایس سه ساعت بیشتر کار کند و آی دیوایس مدت بیشتری روشن بماند؛ اما همانطور که اپل قبلا گفته بود، اینکار بهایی نیز دارد و بهای آن، افت عملکرد بخش های مختلف و عملیات پردازش دیوایس است. با فعال کردن حالت Low Power، علاوه بر غیرفعال شدن بخش هایی از جمله رفرش شدن برنامه ها در پس زمینه و غیرفعال شدن انیمیشن های غیر ضروری، بخش های سخت افزاری دیوایس نیز عملکرد ضعیفتری خواهند داشت. اما تا امروز کسی از میزان این افت عملکرد اطلاعی نداشت تا اینکه امروز macrumors در یک تست بنچمارک، نتایج عملکرد در حالت Low Power را منتشر کرده است. آنها این تست را با استفاده از نرم افزار Geekbench 3 و بر روی یک آیفون ۶ پلاس و یک آیفون ۵s دارای آی او اس ۹ انجام داده اند.

گزارش macrumors:

آیفون ۶پلاس:

در حالت عادی و پردازش تک هسته ای، امتیازی معادل ۱۶۰۶ و درحالت چند هسته ای امتیاز ۲۸۹۱ را دریافت کرد. اما بعد از فعال شدن حالت Low Power، امتیازات آن در بخش تک هسته ای به ۱۰۹۱ و در چند هسته ای به ۱۷۵۱ کاهش یافت. این تست، افت عملکردی معادل ۴۰ درصد را نشان میدهد که تقریبا به اندازه‌ی نصف شدن توان پردازشی آی دیوایس است.

آیفون 5 اس:

نتایج آیفون

۵s نیز تقریبا مشابه ۶ پلاس بود و با ثبت امتیازات به ترتیب ۱۳۸۶ و ۲۵۱۱ برای پردازش تک هسته ای و چند هسته ای در حالت عادی و امتیازات ۸۱۶ و ۱۴۰۵ در حالت Low Power، کاهشی در حدود ۴۰ درصد را نشان داد.

Low Power باعث افت عملکرد میشود

در آی او اس ۹ شما میتوانید از قسمت تنظیمات، قابلیت Low Power را فعال یا غیرفعال کنید. همچنین بعد از اینکه مقدار شارژ باتری به ۱۰ یا بیست درصد میرسد، یک پیام برای فعالسازی آن به کاربر نشان داده میشود. حال با توجه به کاهش عملکرد شدید در این حالت، به نظر شما این قابلیت ارزش فعال کردن را دارد یا نه؟

Low Power باعث افت عملکرد میشود

آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

هیچ گونه کاهش در عملکرد دیده نشد. این حالت فقط سرویس های جانبی اپل رو غیر فعال میکنه و توان رو در اختیار برنامه های باز قرار میده.
بنابراین چه در حالت کم بودن باطری و چه در حالت پر بودن باطری بشدت توصیه میشه.

  Attachments
  1. سهیل
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location