سبد خرید خالی‌ست.
مشکل بازگردانی اطلاعات از آی کلود در آیفون 6 اس
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

خیلی از کاربران آیفون ۶اس و ۶اس پلاس در سراسر جهان با مشکلی عجیب روبرو شده اند. این دسته از کاربران وقتی که تلاش کرده اند اطلاعات قبلی خود از بکاپی که با استفاده از حساب iCloud خود گرفته بودند را به آیفون جدید خود منتقل کنند، این اتفاق برایشان رخ داده است. این باگ باعث میشود صفحه‌ی نمایشگر در نرم افزارهای پیشفرض آی او اس از جمله Wallet, Weather, Watch, Calculator و Health زوم شود.

این زوم شدن که نه با بستن برنامه و نه با خاموش و روشن کردن از بین میرود، باعث میشود دکمه های خاصی از این نرم افزارها از صفحه خارج شوند و عملا کار با آنها غیرممکن میشود. گفتنی است که کاربرانی که بکاپ خود را در آیفون ۵، ۵سی و ۵اس گرفته بودند، با این مشکل مواجه شده اند و کاربرانی که از آیفون ۶ و ۶پلاس مهاجرت کرده اند، چنین مشکلی را نداشته اند.

مشکل بازگردانی اطلاعات از آی کلود در آیفون 6 اس

گفته میشود اپل نیز از این مشکل عجیب آگاهی یافته است و درحال رفع این مشکل در آپدیت های بعدی آی او اس ۹ میباشد. گویا کاربرانی که نسخه‌ی بتای آی او اس ۹٫۱ را نصب کرده اند گزارش داده اند که این مشکل در ۹٫۱ برطرف شده است.

درحال حاضر تنها راه حلی که برای کاربرانی که این مشکل برخورده اند، توصیه میشود، این است که آیفون خود را کاملا ریست کنند و دوباره آنرا به عنوان یک آیفون جدید راه اندازی نمایند.

این کار از طریق رفتن به مسیر Settings -> General -> Reset -> Erase All Content And Settings میتواند مشکل را حل کند. البته غیرفعال کردن قابلیت زوم از تنظیمات نیز میتواند مشکل مربوط به اپ Wallet را حل کند، اما مشکل در بقیه‌ی نرم افزارها باقی میماند.

 

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location