سبد خرید خالی‌ست.
باگها و قابلیت های جدید ایکس کد 7.0.1
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

روز ۲۴ سپتامبر، یعنی تنها یک روز قبل از عرضه‌ی عمومی آیفون ۶اس و ۶اس پلاس، اپل به طور رسمی اعلام کرد که قابلیت فشرده‌سازی اپلیکیشن‌ها در آی‌اواس ۹ با عرضه‌ی آیفون‌های جدید در دسترس قرار نخواهد گرفت. آن طور که در آن زمان اعلام شد، باگ‌هایی در این تکنیک وجود داشت که آن را مناسب عرضه در آن زمان نمی‌کرد.

باگ مذکور در سیستم بکاپ‌گیری از اطلاعات اپلیکیشن‌ها با آی‌کلاود رخ داده بود. اما از روز ۲۴ سپتامبر تا به امروز، اپل در حال تلاش برای رقع این مشکل است. نتیجه‌ی این تلاش‌ها را در نسخه‌ی جدید ایکس‌کد با ویرایش ۷.۰.۱ می‌بینیم. ایکس کد جدید اخیراً از سوی اپل برای استفاده‌ی توسعه‌دهندگان عرضه شده است و از راه‌رسیدن آن، نوید در اختیار قرار گرفتن قابلیت‌های App Thinning و App Slicing را نیز می‌دهد.

البته باید توجه داشت که در توضیحات آپدیت گفته شده است در نسخه‌ی اخیر باگ‌های مربوط به فشرده‌سازی اپلیکیشن‌ها رفع شده است. در این توضیحات هیچ نامی از آی‌کلاود برده نشده است و از این رو به طور دقیق نمی‌توان گفت که باگ‌های این سیستم در حال حاضر در چه وضعیتی قرار دارند. بنابراین نمی‌توان به طور یقین گفت که نسخه‌ی عرضه‌شده‌ی اخیر ایکس کد استفاده از App Thinning را ممکن خواهد کرد، یا این که باید منتظر آپدیت‌های بعدی و رفع باگ‌های بیشتر بمانیم.

آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location