سبد خرید خالی‌ست.
تنظیمات 3 دی تاچ
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اگر شما هم جزو خریداران خوش شانس آیفون ۶اس و آیفون ۶اس پلاس در روزهای آینده باشید، احتمالا اولین چیزی که به سراغ آن خواهید رفت، قابلیت 3 دی تاچ است که خود شامل مجموعه‌ی عظیمی از تغییرات و امکانات جدید هم در محیط آی او اس و هم در دیگر نرم افزارها و بازی ها میشود. در این مطلب قصد داریم دو موضوع مهم در تنظیمات 3 دی تاچ را بررسی کنیم؛ با ما همراه باشید:

ََActive یا Deactive کردن قابلیت 3 دی تاچ :

اپل فعال یا غیر فعال کردن این قابلیت را به خود کاربر سپورده است تا اگر کاربری از این قابلیت استقبال نکرد بتواند آن را غیر فعل کند.

برای فعال یا غیر فعال کردن این قابلیت مسیر زیر را دنبال کنید

وارد Setting شوید در قسمت General وبعد از آن در قسمت Accessibility گزینه 3 دی تاچ را انتخاب کنید . حال در این بخش میتوانید این قابلیت را فعال یا غیر فعال کنید.

تنظیمات 3 دی تاچ

میزان حساسیت 

شما علاوه بر فعال یا غیرفعال کردن 3 دی تاچ ، میتوانید میزان حساسیت آن را هم تغییر دهید. برای این موضوع کافی است در همان مسیر General → Accessibility →3D Touch در نرم افزار Setting، اسکرول وسط صفحه را به سمت چپ و راست تغییر دهید تا میزان حساسیت کم و زیاد شود. هرچه به سمت Light بروید، میزان فشار لازم برای فرا خواندن 3 دی تاچ کم میشود و هرچه به سمت Firm بروید، میزان فشار لازم برای فرا خواندن 3 دی تاچ افزایش میابد

تنظیمات 3 دی تاچ

 همچنین در پایین صفحه یک تصویر وجود دارد که میتوانید از آن به عنوان مثال استفاده کنید و ببینید میزان حساسیتی که تعیین کرده اید، درعمل چه مقدار فشار را نیاز دارد. پیشنهاد میکنم برای اینکه مقدار دقیق فشار لازم برای فعال شدن 3 دی تاچ دستتان بیاید، چند بار با 3 دی تاچ کار کنید و بعد به قسمت تغییر آن سر بزنید.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location