سبد خرید خالی‌ست.
3 میلیون دلار جایزه برای جیلبریک آی او اس 9
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بله تیتر خبر کاملا حقیقت دارد و از یک منبع رسمی منتشر شده است. اما منبع این خبر چیست؟ استارت آپ امنیتی Zerodium. این گروه که از مجموعه ای از متخصصان امنیتی، هکرها و محققان زبده در سراسر جهان تشکیل شده است، جایزه هایی را تعیین میکند که طی آن هکرها و دیگر متخصصان امنیتی میتوانند با نفوذ و پیدا کردن راه نفوذ پذیری به یک سرویس، یک نرم افزار و یا یک سیستم عامل، آنرا برنده شوند. البته آن راه نفوذپذیری و یا آن باگ، به نام Zerodium ثبت میشود و آنها هم با مطلع کردن صاحب آن نرم افزار یا سیستم عامل، از لحاظ مالی منتفع میشوند.

حال جایزه‌ی جدید Zerodium، جیلبریک آی او اس ۹ را هدف گرفته است. این گروه وعده داده است که به سه فرد یا سه گروه که بتوانند یک جیلبریک پایدار برای آی او اس ۹ ارائه دهند، مجموعا سه میلیون دلار پاداش دهد. همچنین اگر این افراد بتوانند یک اکسپلویت برای نفوذ نیز ارائه دهند؛ جایزه‌ای را دریافت خواهند کرد. البته Zerodium یک شرط نیز تعیین کرده است و آن هم این است که جیلبریک پایدار باشد، بر پایه‌ی مرورگر باشد و بر روی تمام دیوایس های جدید از جمله آیفون ۶اس و آیپد پرو نیز قابل اجرا باشد.

The Million Dollar iOS 9 Bug Bounty is tailored for experienced security researchers, reverse engineers, and jailbreak developers, and is an offer made by ZERODIUM to pay out a total of three million U.S. dollars ($3,000,000.00) in rewards for iOS exploits/jailbreaks.

ZERODIUM will pay out one million U.S. dollars ($1,000,000.00) to each individual or team who creates and submits to ZERODIUM an exclusive, browser-based, and untethered jailbreak for the latest Apple iOS 9 operating system and devices.

جالب است بدانید که آخرین جیلبریکی که بر پایه‌ی مرورگر سافاری عرضه شده بود، ابزار Jailbreak.me بود که سال ها از آن میگذرد. البته هکرهایی که بتوانند این اکسپلویت و یا جیلبریک را ارائه دهند، باید بین عرضه‌ی عمومی جیلبریک یا دریافت جایزه‌ی یک میلیون دلاری، یکی را انتخاب کنند زیرا سیاست های Zerodium به گونه ای است که جیلبریک را در اختیار کاربران عمومی نخواهد گذاشت.

مهلت این مسابقه تا پایان روز ۳۱ اکتبر است و هکرها حدود ۴۰ روز فرصت دارند تا برای برنده شدن در آن تلاش کنند.

آیفون X اپل - 256 گیگ 7,489,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 7,339,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location