سبد خرید خالی‌ست.
اپل امکان حذف اپلیکیشنهای پیش فرض را میدهد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اخیرا پس از مصاحبه Buzzfeed با تیم کوک مدیر کمپانی اپل در این مصاحبه اظهار کرد که در حال آماده سازی قابلیت اجازه حذف اپلیکیشنهای پیش فرض توسط کاربر است تا کاربر بتواند به دلخواه خود اپلیکیشنهای پیش فرض را حذف کرده همه ی ما داخل گوشی آیفون خود اپلیکیشنهایی داخل پوشه ها داریم که از آنها استفاده نمیکنیم .

اپلیکیشنهایی که مورد نیاز بعضی از افراد نیست مثل

1- Stocks اپل امکان حذف اپلیکیشنهای پیش فرض را میدهد

2-Podcasts اپل امکان حذف اپلیکیشنهای پیش فرض را میدهد

3- Compass اپل امکان حذف اپلیکیشنهای پیش فرض را میدهد

4- Tipsاپل امکان حذف اپلیکیشنهای پیش فرض را میدهد

هرچند آقای کوک چنین موضوعی را عنوان نموده و به زودی شاهد این قابلیت در iOS خواهیم بود اما از طرفی، وی خبر می دهد که اپلیکیشن های اصلی همچون بخش ارسال پیامک، ایمیل و سافاری به هیچ عنوان از سوی کاربران قابل حذف نخواهند بود. او در خصوص قابلیت حذف اپلیکیشن های اصلی همچون سافاری می گوید:‌ «چنین اپلیکیشن هایی به شکلی کامل با پلتفرم iOS بهینه و یکپارچه گشته اند و در صورت حذف شدن، احتمالا کاربر در بخش های دیگری از همین پلتفرم با مشکل رو به رو خواهد شد.»

در iOS ۹ شاهد عرضه اپلیکیشن های جدیدی همچون Find My iPhone، Find My Friends و News خواهیم بود؛ اپلیکیشن هایی که به احتمال زیاد قابل پاک شدن هم نخواهند بود. آقای کوک در ادامه گفته های خودش می گوید: «ما البته به هیچ عنوان علاقه ای به اشغال فضای ذخیره سازی کاربر در موبایلش نداریم و مشخصا می خواهیم آنها همواره خشنود باشند.»

جناب آقای تیم کوک در این مصاحبه اعلام نکرده که چه زمانی کاربران میتوانند از این قابلیت استفاده کنند اما از آنجایی که امروز آی او اس 9 منتشر میشود بعید به نظر می رسد که این ویژگی در آن قرار گرفته باشد. اما باز هم بعد از انتشار آپدیت متوجه این موضوع میشویم .

آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location